Makro-Uyum Genel Müdürü Sn. Mustafa Songör’ ün 12 Aralık Mağazacılar Günü Mesajı

Makro Kızılay Kan Bağışı

Makro Kadınlar Kulübü

Makro Sosyal Sorumluluk

Makro Motivasyon Toplatısı

2011 yılı Makro faaliyet sunumları ile başlayan program, tiyatro gösterisi, müşteri ve personellerimiz ile yapılan röportajlar ile devam etti…

Altınşah Satranç Turnuvası

Hayat Eğitim Kurumları’nın; her yıl Makro Market ana sponsorluğunda, Türkiye Satranç Federasyonu ile işbirliği içinde gerçekleştirdiği Türkiye Geneli Altınşah Ödüllü Satranç Turnuvası, kategorisinde Türkiye’nin en büyük katılımının gerçekleştiği, en uzun soluklu ve en çok ödülün verildiği turnuva olma özelliği taşıyor.
Makro Market olarak genç beyinlerin önemini biliyor ve onları destekliyoruz.

Huzurevi Çok Amaçlı Salon Yenileme Projesi

Makro Market ve Nestle, Ankara, Konya ve Kayseri’deki huzurevlerinin çok amaçlı salonlarını yeniledi. İş birliği kapsamında yılda 3 huzurevinde gerçekleştirilen yenileme çalışmalarıyla yüzlerce yaşlımızın ömürlerinin son baharında yaşamlarını daha huzurlu ve mutlu geçirmelerini hedefleniyor.

Ankara Keçiören Belediyesi Huzurevi, Konya Dr. İsmail Işık Huzurevi ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Huzurevlerinde 21 Mart 2011 Pazartesi günü saat 11:00’da yapılacak açılış töreni, Makro Market Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör ve Nestle Türkiye Modern Ticaret Kanal Müdürü Önder Besceli’nin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Kütüphane Yenileme Projesi

Bir Destandır Çanakkale

Hayat Eğitim Kurumları, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, Çanakkale Zaferi’nin önemini vurgulamak için Makro Market, Bende, Yayla Bakliyat, Ülker, Sende ve Nestle markalarının sponsorluğunda “Bir Destandır Çanakkale” konulu bir resim ve şiir yarışması düzenledi. Yarışmanın ödül töreni, 16 Mart’ta, Leyla Gencer Sahnesi’nde gerçekleştirildi.

Hayat Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen ve son başvuru tarihi 2 Mart olan, “Bir Destandır Çanakkale” konulu şiir ve resim yarışması, Ankara genelindeki 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerinden yoğun ilgi gördü ve yaklaşık 600 ilköğretim okulundan yüzlerce eser yarışmaya katıldı. 1915 yılında bütün dünyaya haykırdığımız “Çanakkale Geçilmez” sözünü 97 yıl aradan sonra yüreklerimizde yeniden hissetmek üzere Hayat Koleji tarafından düzenlenen yarışmanın ödülleri, 16 Mart tarihinde, Leyla Gencer Sahnesi’nde muhteşem bir tören ile sahiplerini buldu.

Makro Market, Bende, Yayla Bakliyat, Ülker, Sende ve Nestle markalarının sponsorluğunda düzenlenen şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere birbirinden güzel ödüller dağıtıldı.

Makro Motivasyon Toplantısı