Makrokart Gold ne işe yarar?

Makro Kart Gold; Müşterilerimizin harcadıkça kazanması açısından yapılan ve oluşturulan Makro Kart Gold Projesi 22.05.2008 tarihinde uygulanmaya başlanmıştır. Bilindiği gibi çağımız bilgi ve teknoloji çağı. Makromarket olarak mağazalarımızda alışveriş yapan müşterilerimizin tüketim alışkanlıklarını Makro Kart Gold üzerinden takip ederek doğru müşterilerimize doğru zamanda ve doğru promosyonla cevap vermek istiyoruz. Kurumumuza önemli bir maliyeti olan Makro Kart Gold’u herhangi bir kar gözetmeksizin müşterilerimizin alımına sunmuş bulunuyoruz. Bu uygulamada müşterilerimizi herhangi bir şekilde zorlamak gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca Müşterilerimizi belli bir bedel ödeyerek sahip oldukları bu kartı daha düzgün muhafaza etmektedirler. Mağazalarımızda verilen bu kartlar karşılığında bilgi formları düzenlenerek Merkezi sistemde önemli bir CRM datası oluşturmaktayız. Bu datalardan yola çıkarak hitap ettiğimiz müşterilerimizin mağazalarımızdan yaptıkları alışverişlerden her anlamda kazançlı çıkmalarını sağlıyoruz. Bunun yanında müşterilerimizin gözünde ilk etapta külfet gibi görünen 2 TL’lik miktarı geçmişte ve bugün yaptığımız özel indirim ve çapraz promosyonlarla fazlasıyla müşterilerimize kazandırmaktayız. Makro Kart Gold; tamamen müşterilerimize maksimum seviyede faydalı olmak adına yapılmış önemli bir uygulamadır. Her anlamda müşterilerimize kazanç fırsatları sunan Makro Kart Gold ile;

 • Makro Para Uygulamasından,
 • Makro Para Uygulamasından,
 • Makro Puan Hediye uygulamasından,
 • 100’lerce üründe raf fiyatının altında özel indirim uygulamasından,
 • Her an herhangi bir üründe oluşabilecek çarpıcı şok indirim uygulamasından,
 • Dinolu Ürün İndirim Uygulamasından,
 • Şokkart İndirim Uygulamasından,
 • Saatlik çok özel fiyat ve promosyon avantajlarından,
 • Hedef cirolara ulaşılması halinde belirli yüzdesel indirimler veya anında hediye uygulamasından,
 • Bedavalı Promosyon Uygulamasından,
 • Cirolu Promosyon Uygulamasından,
 • Çapraz Promosyon Uygulamasından,
 • Çekiliş Kampanyalarımızdan,
 • Özel Gün ve aylarda hediye Promosyon Uygulamasından yararlanılabilir.

Her 20 günde bir yayınlanan Makronomi çalışmalarımızda Makro Kart Gold Kazanç fırsatlarını takip edebilir ve ayrıntılı bilgileri mağazalarımızdan alabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

Multinet kart hangi mağazalarınızda geçerlidir?

Multinet Kartınızı ANKARA BÖLGE: İvedik, Gölbaşı 1, İstanbul Yolu, Keçiören, Polatlı 1, Sincan, Abidinpaşa, Elvankent, Dikmen, Eryaman, Çankaya, Site Yıldız, Karacaören, Eryaman 3, Emek, Etlik 3, Şentepe, Çayyolu 2, Kuşcağız, Yeşilevler,Basınevleri, Kırıkkale, SAMSUN BÖLGE: Samsun, Samsun Gazi, Liman, Barış, Çarşamba, Fatih, Duruşehir, Bafra, Türkiş KONYA BÖLGE: Konya Merkez, Aydınlık, Beysehır, Meram Kültür, Mevlana, Karaman, Binkonut, Yazır ANTALYA BÖLGE: Alanya – Büyük, Lara, Barınaklar, Perge, Kepez, Güllük KAYSERİ BÖLGE: Keykubat, Talas, Serceönü, Beyazsehır 1, Çağdaşkent, Alpaslan, Mugdat, Erdemli, Silifke, Malatya Şubelerinde kullanabilirsiniz.

Mağazalarınızın adres ve telefonlarına nasıl ulaşabiliriz?

Mağaza adreslerimiz ve telefon numaralarına www.makromarket.net internet sitemiz ve Makronomilerin arkasında yazmaktadır oradan istediğiniz mağazanın bilgilerini bulabilirsiniz.

Makrokart Gold’a kayıtlı kişisel bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Makrokart Gold’a kayıtlı kişisel bilgilerinizi web sayfamızdaki http://www.makromarket.com.tr/MakrokartGold/BilgiGuncelle Linkten veya en yakın şubemizden güncelleyebilirsiniz.

Fişsiz değişim neden yapamıyorum?

Mağazalarımızda alınan bir ürünün değişim esnasında KDV kanunu açısından gider pusulası düzenlendiği için alınan ürünün fişi iptal edilip yerine alınan ürüne ait tekrar fiş kesilmesi gerektiğinden dolayı fişsiz değişim yapılamamaktadır.