PASTERYA

 

Makro’nun en leziz markası

PASTERYA

Sağlıklı, doğal ve katkısız unlu mamuller

 

Makro mağazalarında Makro müşterilerine sunulan Pasterya markalı unlu mamuller, Makro’nun Unlu Mamuller Üretim Tesisleri’nde, son derece hijyenik şartlarda ve usta eller tarafından hazırlanıyor. Neden mi? Çünkü Makro, unlu mamullerin sağlıklı olması için kullanılan yağın, şekerin ve unun kaliteli olması gerektiğini biliyor. Bu bilinçle sizlere mis gibi poğaçaları, çıtır çıtır ekmekleri, lezzetli pastaları ve daha pek çok Pasterya ürününü fırından çıkar çıkmaz sunuyor.

 

Unlu mamuller, sofralarımızın ve çay sohbetlerimizin baş tacı. Sabah kahvaltısında, taptaze ve sıcacık bir ekmeğin, çayın yanında lezzetli bir kekin ve özel günlerde bol malzemeli bir pastanın yerini hiçbir şey tutamaz. Tüm bu lezzetleri ve çok daha fazlasını Makro mağazalarında bulunan Pasterya reyonlarında bulmanız mümkün. Pasterya ürünleri, Makro Unlu Mamuller Üretim Tesisleri’nde, tazeliğinden, lezzetinden ve hijyenden ödün verilmeden özenle üretiliyor.

 

 

Pasterya ürünleri her zaman taze ve lezzetli

Pasterya markasıyla sizlere sunulan pasta çeşitleri, galetalar, ekmek çeşitleri, yufka çeşitleri, tatlı çeşitleri gibi unlu mamuller ve pastane ürünleri, uzman eller tarafından titizlikle hazırlanıyor. Tazeliği ve lezzetinin her zaman en üst seviyede olması için Pasterya ürünleri hiçbir katkı maddesi kullanılmadan günlük olarak üretiliyor. Gıda üretim departmanında ve Pasterya reyonlarında çalışan tüm personel, üretim ve satış sisteminin doğru ve hijyenik işlemesi için gıda güvenliği konusunda bilgilendiriliyor.

Ayrıca üretimin her aşamasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ve Avrupa Birliği’nin gıda güvenliği kanun ve kurallarına uyularak üretim yapılıyor.

Makro Unlu Mamuller Üretim Tesisleri’nde hijyen bariyerinden geçmeden, üretim hattına geçilmesine izin verilmeyen ve uluslararası standartlarda dezenfeksiyonu sağlanan ürünler üretiliyor.

Tüm Pasterya ürünleri, Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak hazırlanıyor. Bu nedenle uygulanan her işlem, gıda teknikerleri ve gıda mühendisleri tarafından kontrol ediliyor.

Sizin sağlığınızı düşünen Makro tesislerinde üretilen Pasterya ürünlerinde, kesinlikle koruyucu katkı maddesi kullanılmıyor. Tesislerdeki hijyenik kuralların yanı sıra, sevkiyata hazır ürünler, sterilizasyonu tamamlanmış özel araçlara yüklenerek Makro mağazalarındaki yerini alıyor.

 

Pasterya’da tüm pastalar günlük

Damak zevkiniz için birbirinden lezzetli pastaları sofranıza sunmaktan mutluluk duyan Makro, siz en lezzetli ürünlere, en taze haliyle ulaşın diye tüm pasta çeşitlerini de günlük üretiyor. Muz krokan çikolatalı pastadan, vişneli çikolatalı pastaya, fıstıklı çikolatalı pastadan muzlu frambuazlı pastaya kadar tüm pastalar, sevkiyat araçlarıyla günlük olarak Makro mağazalarına sevk ediliyor.

 

BAKLİYAT ve TOZ ŞEKER PAKETLEME

 

 

Bakliyatta ve toz şekerde Makro kalitesi

 

Yapılan araştırmalar, sofralarımızda yer vermemiz gereken baklagillerin sağlığımız için ne kadar faydalı olduğunu ortaya koyuyor. Bu gerçekten hareket eden Makro da sizlere en kaliteli ve lezzetli baklagilleri en uygun fiyatlarla sunuyor. Makro’nun bakliyat markaları Bende Bakliyat ve Köytür Bakliyat sofralarınıza lezzet ve bereket katıyor.

 

“Lezzette markalaşmak” adına yaptığı çalışmalara her geçen gün bir yenisini ekleyen Makro, yeni kurduğu Bakliyat ve Toz Şeker Paketleme Tesisi ile, özel markalı ürünleri olan Bende Bakliyat, Köytür Bakliyat, Bende Şeker ve Köytür Şeker ürünlerini, kendi tesisinde paketleyerek Makro müşterilerine sunuyor.

Anadolu’nun en lezzeti baklagil tanelerini ve toz şekerini kendi tesislerinde paketleyen Makro, alıştığınız damak tadını kaliteyle bir araya getiriyor.

En son teknoloji makinelerin kullanıldığı Makro Bakliyat ve Toz Şeker Paketleme Tesisi sayesinde, Bende ve Köytür markalı ürünler, en uygun fiyatlarla lezzet sever Makro müşterilerine sunuluyor.

 

 

Bakliyat ve Toz Şeker Paketleme Tesisi

 

Makro’nun Mayıs ayında hizmete giren Bakliyat ve Toz Şeker Paketleme Tesisi, günlük 40 ton bakliyat ve 20 ton toz şeker paketleme kapasitesine sahip. Toplam 15 personelin çalıştığı tesiste, Köytür ve Bende markaları altında Osmancık pirinç, Gönen Baldo pirinç, pilavlık pirinç, pilavlık bulgur, köftelik bulgur, çiğ köftelik bulgur, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, dermason fasulye, sıra fasulye ve nohut paketlemesi yapılıyor. Anadolu’nun bereketli topraklarında yetiştirilem bakliyat ürünleri, Makro’nun Bakliyat ve Toz Şeker Paketleme Tesisi’nde sağlıklı ve güvenilir şekilde paketleniyor ve en uygun fiyatlarla Makro müşterilerine ulaştırılıyor.

Tesisle ilgili olarak bilgi aldığımız Bakliyat ve Toz Şeker Paketleme Tesisi Sorumlusu olan Makro Satınalma Grup Müdürü Ebru Özcan, Köytür ve Bende markalı bakliyat ve toz şeker ürünlerinin Makro’nun son derece hijyenik tesisinde teknolojinin getirdiği yenilikler kullanılarak özenle paketlendiğini söyledi ve ekledi: “Müşterilerine her zaman sağlıklı ve güvenilir olanı sunmayı ilke edinmiş olan Makro, bakliyat ve toz şeker gibi temel gıda maddelerinde de bu tutumunu sürdürerek kaliteli olan ürünleri uygun fiyatla müşterilerine sunuyor.”

 

 

 

 

SÜT ÜRÜNLERİ

 

 

Sütün en lezzetli hali:

Köytür Süt Ürünleri

 

 

Müşterilerine her zaman en sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunan Makro, yepyeni süt ürünleri markası ile Makro müşterilerinin sofralarına konuk oluyor. Anadolu’nun en kaliteli sütlerinden üretilmiş olan onlarca çeşit peynir, Köytür Süt ve Ürünleri markasıyla Makro müşterilerine sunuluyor.

 

Özel markalı ürünlerine yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Makro, süt ürünleri markası Köytür Süt Ürünleri ile, Makro müşterilerine en kaliteli ve lezzetli süt ürünlerini sunuyor. Köytür Süt Ürünleri, kahvaltılar, yemekler ve hamur işleri için en ideal lezzet olmayı hedefliyor.

Kahvaltı sofralarınızın baş tacı olmaya aday Köytür Süt Ürünleri, alıştığınız damak tadını kaliteyle bir araya getiriyor.

Market raflarında bulunan en pahalı peynir çeşitleriyle yarışacak kalitede olan Köytür Süt Ürünleri, uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Anadolu’nun en kaliteli sütlerinden elde edilen onlarca çeşit peynir, Makro’nun Peynir Paketleme Tesislerinde, ileri teknoloji makineler kullanılarak ve son derece hijyenik şartlarda paketlenerek Makro raflarındaki yerini alıyor.

Beyaz peynir çeşitleri, kaşar peyniri çeşitleri ve tulum peyniri çeşitleri, farklı gramajlarda paketlenerek Makro müşterilerine sunuluyor.

 

 

YUMURTA PAKETLEME

 

 

Yumurtanın en lezzetlisi, en kalitelisi:

Ödül Yumurta ve Bende Yumurta

 

Asırlardır bilinen, ucuz, dünyanın her yerinde rahatlıkla üretilebilen, çok çeşitli şekillerde ve kolayca pişirilip tüketilebilen yumurta, şimdi Makro’nun Ödül ve Bende markalarıyla karşınızda. Son derece temiz ve hijyenik çiftliklerde üretilen ve Makro’nun bünyesinde bulunan Yumurta Paketleme Tesisi’nde paketlenen Bende ve Ödül markalı yumurta çeşitlerini Makro mağazalarında bulabilirsiniz.

 

 Özel markalı ürün gamını her geçen gün büyüten Makro, şimdi de Ödül Yumurta ve Bende Yumurta’yı Makro müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ödül Yumurta ve Bende Yumurta, kahvaltılar, hamur işleri ve tüm yemekler için ideal lezzet olmayı hedefliyor.

Yumurtada kalitenin, tazeliğin ve lezzetin yeni adı olacak olan Bende ve Ödül markalı yumurta çeşitleri, kalitesi, uygun fiyatı ve sağlığa faydalarıyla sofralarınızdaki yerini almayı bekliyor.

Üst segmentte yer alan Ödül Yumurta, oldukça kaliteli olmasıyla dikkat çekiyor. Üstelik çok da uygun fiyatlı. Bende Yumurta ise uygun fiyatı ve kalitesiyle Makro müşterilerine sunuluyor. Bende Yumurta’nın lezzeti sofralarınıza fiyatı ise cebinize uygun.

Makro mağazalarında yer alır almaz yoğun ilgiyle karşılanan Ödül ve Bende markalı yumurta çeşitleri, tüm Makro müşterilerinin aradığı lezzet.