Makro’dan Babalar Günü’nde Anlamlı Hediye!

Makro Market’in, Babalar Günü’ne özel indirim ve fırsatların yanı sıra babalara çok farklı bir de sürprizi var. Ecoad Kreatif Tohum Kart imzalı özel tasarım kartları tüm şubelerde dağıtacak olan Marko Market, 17 markanın da iş birliğiyle çevreci yönünün bir kez daha altını çiziyor. Kart üzerindeki figürü toprağın birkaç santim altına koyarak gerçekleştirilen kolay ekme yöntemiyle iki hafta içerisinde rengarenk kır çiçekleri açan bu hediye, aynı zamanda çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi olma özelliği taşıyor.

 

 

Mutlu aileler, doğayı koruyan ve yeşerten nesiller!

 

Her zaman ekonomik ve kaliteli alışveriş imkanı sunan Makro Market, babaları olduğu kadar tüm aileyi de mutlu ediyor. Çocuklarıyla birlikte tüm babaların toprakla ilişkisini yeniden kurmak, yaşam alanlarını yeşillendirmek için bir adım atmak amacıyla gerçekleştirilen bu proje, çevremize karşı sorumluluğumuzu da tekrar hatırlatıyor. Aileler gibi kök salması temennisiyle hediye edilen kart tasarımının içerisinde ise ağrı kesici özellikleriyle bilinen Aynı Safa Çiçeği, sadece ezan vaktinde çiçek açan Ezan Çiçeği, rengarenk Aslan Ağzı ve mis kokulu Kır Papatyası gibi farklı kır çiçekleri tohumları yer alıyor.

 

Bir çok üründe % 50 indirimlere varan fırsatlarla müşterilerini mutlu etmeyi hedefleyen Makro Market’e, bu Babalar Günü’nde mutlaka uğrayın, özel kart tasarımınızı almayı unutmayın.