Makro’nun Geleneksel Motivasyon Gecesi Yine Çok Renkli Geçti

Türkiye gıda perakendesi sektörünün en büyük yerli ve ulusal zincir markası olan Makro Market, başarılı çalışmalarını, tüm çalışanlarıyla birlikte kutladı. 19 Nisan tarihinde düzenlenen Makro Motivasyon Gecesi, 2016 yılına dair yapılan sunum ve Makro Market Genel Müdürü Mustafa Songör’ün açılış konuşmasıyla başladı.

 

 

Gıda perakendesi sektöründe devam ettirdiği başarılı çalışmalarında, çalışanlarının rolünü hiçbir zaman göz ardı etmeyen Makro, her sene olduğu gibi bu sene de Motivasyon Gecesi düzenledi. 19 Nisan Çarşamba Günü, Türkiye’nin 15 ilinden katılım sağlayan 1000’in üzerinde Makro çalışanına öğle yemeği ile başlayan program, akşam saatlerinde yerini Lale Restaurant’taki coşku dolu geceye bıraktı.

 

18.00’da başlayan program, akşam yemeği sırasında gerçekleştirilen 2016 yılı faaliyet sunumuyla ve ardından Makro Market Genel Müdürü Mustafa Songör’ün gerçekleştirdiği açılış konuşmasıyla başladı. Songör konuşmasında, “Makro olarak bugün, Türkiye gıda perakendesi sektörünün en önemli oyuncularından biriyiz. Yerel bir zincir olarak başladığımız yolculuğumuzu Türkiye’nin 15 ilinde 253 şubemizle, en büyük ulusal market zincirlerinden biri olarak devam ettiriyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, sektörümüzdeki gelişmeleri takip edip yenilikçi yaklaşımlar benimsememizin payı oldukça büyük. 2016 yılında ülkece yaşadığımız sıkıntılı günlere ve ekonomik zorluklara rağmen, Makro olarak yatırımlarımızda ve çalışmalarımızda hız kesmedik. Şirketimiz adına çok değerli projelere imza attık. Vakit, ülkemiz, milletimiz ve şirketimiz için birlik olma ve daha çok değer üretme vakti. Biz de bunun için çalışmaya, mücadele etmeye ve üretmeye devam edeceğiz” dedi. Konuşmasında Makro-Uyum birleşmesinden marketsepeti.com.tr ile Gittigidiyor iş birliğine ve son olarak yeni bir yatırım olan Best Point İş ve Yaşam Merkezi projesine de değinen Mustafa Songör, tüm misafirlere katılımları için teşekkür etti. Mustafa Songör’ün konuşmasının ardından Makro Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör de bir selamlama konuşması yaptı.

 

İstikrar bu yıl da ödüllendirildi.

Motivasyon gecesinde yapılan konuşmaların ardından Makro Yönetim Kurulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da 5, 10 ve 15 yıllık istikrarlı çalışanlarını unutmadı. Tam 528 çalışan plaket, hediye çeki ve çiçeklerle ödüllendirdi.

Ödül töreninin ardından Makro Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör bir konuşma yaparak tüm çalışanlarına emek ve özverilerinden ötürü teşekkür etti.

 

Altay’dan muhteşem konser.

Gecede Altay konseri ile tüm Makro çalışanları doyasıya eğlendi. Ayrıca Altay ve geceye katılan tüm çalışanlar ile beraber Makro’nun 26. Yıl pastası kesildi.

 

Prof. Dr. Üstün Dökmen’den Etkileyici Sunum

Dolu dolu geçen gecenin ardından 20 Nisan günü, tüm misafirler Prof. Dr. Üstün Dökmen’in Kişisel Gelişim ve Liderlik konulu seminerinde buluştu. Oldukça eğitici ve keyifli geçen seminerin ardından tüm misafirler bölgelerine uğurlandı.