Makro, “Otizmin Farkında, Onların Yanında”

Türkiye’nin en büyük yerli perakende zinciri olan Makro Market, farklı alanlardaki sosyal sorumluluk projelerine ve yardım kampanyalarına devam ediyor. Makro, şimdi de “Otizmin Farkındayım, Onların Yanındayım” diyerek Başkent Otizm Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ne tam destek veriyor.

 

 

“Bu Ülkenin Marketi” sloganıyla gıda perakende sektörünün tercih edilen markası olan Makro Market, yeni bir bağış kampanyasıyla “Otizm” hastalarına destek veriyor. Makro ve Uyum’un 31 Mart haftasını kapsayan haftalık indirim bülteninde yer alan seçili her bir ürünün satışından elde edilen 1 TL, Başkent Otizm Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ne bağışlanacak. Böylelikle Makro ve Uyum indirim bültenindeki ürünlerden satın alan Makro müşterileri de direkt olarak kampanyaya destek sağlamış olacak.

 

“Otizmin Farkındayım, Onların Yanındayım” diyerek, Başkent Otizm Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ne bağış yapılması adına destek olan Makro, Otizm konusunda mağazalarından alışveriş yapan tüketicileri de bilinçlendirmiş olacak.

Derneğe ayrıca bağışta bulunmak isteyenler içinse hesap bilgileri şöyle:

Başkent Otizm Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Garanti Bankası Hesap No: 574 / 629 74 53

IBAN: TR52 0006 2000 5740 0009 2974 53 TL Hesabı