Makro’dan Kızılay’a Tam destek

Makro, binlerce çalışanı ve milyonlarca müşterisiyle, Kızılay’ın “2 Milyon İyi İnsan Aranıyor” kampanyasına tam ve gönüllü destek vermeye devam ediyor.

 

 

Kızılay tarafından yürütülen ve 2008 yılından beri devam eden “2 Milyon İyi İnsan Aranıyor” adlı kan bağışı kampanyasına daha önceki yıllarda da destek veren Makro, tüm çalışanları ve müşterileriyle desteğini sürdürüyor. Ülkemizdeki toplam gönüllü kan bağışı miktarını 2 milyona çıkarmayı ve kan ihtiyacının tamamen gönüllü, bilinçli ve düzenli kan bağışçılarından karşılanmasını amaçlayan “2 Milyon İyi İnsan Aranıyor” kampanyasına Makro, grup şirketleri ile beraber 7.000 çalışanı ve milyonlarca müşterisiyle destek vermeye devam ediyor.

 

Bağışlar, Genel Müdürlükte başlıyor

25 Kasım Cuma günü Makro’nun Genel Müdürlüğünde başlayan kan bağışı organizasyonu, Makro’nun Ankara’da bulunan mağazalarında devam edecek. Mağaza çalışanlarının yanı sıra, müşterilerinin kan bağışı yapması için de Türkiye genelindeki mağazalarında tanıtım faaliyetleri yürütecek olan Makro, Kızılay’ın kan bağışı araçları için uygun yerler temin ederek Makro müşterilerinin kan bağışı yapmasına da vesile olacak.

 

25 Kasım tarihinde, Makro’nun Genel Müdürlüğünde başlatılan bağış organizasyonuna Makro Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör, Makro Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör, Makro Genel Müdürü Mustafa Songör, Makro Yönetim Kurulu Üyeleri ve üst düzey yöneticileri ve Genel Müdürlük çalışanları katılım sağladı.