Markette aradığınız ne varsa, bir tıkla kapınızda!

Markette aradığınız ne varsa, bir tıkla kapınızda!

www.marketsepeti.com.tr

Makro’da internetten alışveriş dönemi başladı

 

25 yıldır, müşteri ve çalışan memnuniyetini merkeze koyarak büyümeye devam eden Makro, 2016 yılı itibariyle, müşterilerine internetten alışveriş imkanı sunmaya başladı. Çayyolu ve Çankaya bölgelerinde, www.marketsepeti.com.tr adıyla hizmet veren, Makro’nun online alışveriş sitesi, kampanya ve indirimlerinin yanı sıra sıcak ekmek teslimatıyla dikkat çekiyor.

“Makro Kapınızda” sloganıyla, Çayyolu ve Çankaya’da hizmet veren ve çok yakında Keçiören ve Eryaman bölgelerinde de hizmet vermeye başlayacak olan www.marketsepeti.com.tr’de, bir markette aradığınız her türlü ürünü, en uygun fiyatlarla ve siteye özel kampanyalarla bulmanız mümkün.

Kişisel bakım, kozmetik, anne-bebek, deterjan-temizlik-kağıt, gıda-şekerleme, et-balık, meyve-sebze, süt-kahvaltılık, içecek ve gıda dışı kategorilerinde binlerce ürünün sunulduğu sitede, özellikle, şarküteri, meyve-sebze, unlu mamuller gibi taze ürünler, titiz bir şekilde seçilerek marketsepeti.com.tr müşterilerine ulaştırılıyor.

 

www.marketsepeti.com.tr, sıcak ekmek dönemini başlattı

marketsepeti.com.tr’yi müşterileri için ayrıcalıklı kılan önemli bir özelliği daha var; internet üzerinden sipariş edilen ekmekler, istenilen her saat diliminde, dumanı üstünde, sıcak bir şekilde teslim ediliyor. Günlük 200’ün üzerinde ekmek siparişi teslim eden marketsepeti.com.tr’ de, en çok sipariş edilen ekmek türleri baget, çavdarlı ve kepekli köy ekmeği olmakla beraber, hafta sonları sıcak ekmek siparişleri artıyor.

 

Aynı gün teslimat

marketsepeti.com.tr’den sipariş veren Makro müşterileri, ürünlerini aynı gün teslim alıyor ve kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabiliyor. Makro Kart Gold sahibi Makro müşterilerine özel kampanyaların da gerçekleştirildiği marketsepeti.com.tr’ye üye olan herkes, ilk alışverişinde %10 indirim hakkı kazanıyor.

2016 yılı boyunca gerçekleştirilecek çalışmalar ve yatırımlarla kapsamı genişletilecek ve Makro’nun mağazasının bulunduğu tüm illerde hizmet vermeye başlayacak olan marketsepeti.com.tr ile, markette aradığınız ne varsa, bir tıkla kapınızda!