Makro’dan lezzet dolu bir “Kadınlar Günü”

Makro’dan lezzet dolu bir “Kadınlar Günü”

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü her yıl farklı konseptte ve eğlenceli etkinliklerle kutlayan Makro, Coca Cola işbirliği ile kadınları yine çok renkli bir etkinlikle bir araya getirdi. Ünlü Şef Murat Bozok ile Mutfak Aktivitesi düzenleyen Makro Kadınlar Kulübü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne lezzet kattı.

 

Makro Kadınlar Kulübü, Makro müşterisi kadınları hem oldukça eğlenceli, hem de çok lezzetli bir etkinlikte bir araya getirdi. Her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü farklı konseptlerle kutlayan Makro, bu yıl kadınları lezzete davet etti. Ünlü Şef Murat Bozok öncülüğünde Mutfak Aktivitesi düzenleyen Makro Kadınlar Kulübü, eğlenceye tat kattı.

 

Makro müşterisi kadınlar, Makro Kadınlar Kulübü’nün sunduğu avantajlarla güzellikten sağlığa, yemek tariflerinden püf noktalarına kadar pek çok bilgiye çok daha çabuk ve kolay ulaşıyor. Kulüp üyelerine özel olarak düzenlenen etkinliklerde ünlü isimler, Makro Kadınlar Kulübü üyeleriyle bir araya geliyor. 8 Mart tarihinde saat 13.00-16.00 saatleri arasında Makro’nun Abidinpaşa mağazasında gerçekleşen Mutfak Aktivitesi’nde de ekranların tanınan yüzü, deneyimli Şef Murat Bozok ile bir araya gelen kadınlar, hem ünlü şefin mutfak sırlarını öğrendi hem de birlikte yemek pişirerek eğlenceli saatler geçirdi.

 

Murat Bozok kimdir?

Televizyonlardaki yemek programlarıyla şefliği trend meslek haline geldi. Mekanlar ve yemekler artık şefleriyle anılıyor. Murat Bozok da Türkiye’nin dünyada da adını duyurmuş olan önemli şeflerinden biri. Aslen İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olan Bozok, mutfağa olan tutkusunun önüne geçemeyince aşçılık yapmaya karar veriyor. ABD’de aldığı eğitimin ardından restoran mutfaklarında başlayan macerası, Michelin yıldızlı restoranlarda deneyim kazanabilmek için Avrupa’da devam ediyor. Son yıllarda Türkiye’de açtığı restoranlarla ve televizyon programlarıyla adını duyuran Şef Murat Bozok, MBK İstanbul (Murat Bozok’s Kitchen) ile de yeni şefler yetiştiriyor.