Kurumsal

Ticaretin beşiği olan Anadolu topraklarının tarihine yakışır bir marka olmak üzere yola çıktık.

İşte ülkemizin yerli markası MAKROMARKET;

Müşterimizin rahat, ferah, modern mağazalarımızda; aradıkları bütün ürünleri satın almaları ve hizmet kalitesini bulmaları, alışverişlerini, kahve tadında bir keyfe dönüştürmeleri en büyük hedefimizdir.

Biz müşterilerimiz; 55.000'i aşan zengin ürün çeşidimizle Hep Kaliteli Ürünleri Hep Ucuz fiyatlarla sunuyoruz. Mağazalarımızda daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hep daha iyiyi amaçlıyoruz.

Aktif üye sayısı bir milyonun üzerine çıkan örnek projemiz Makro Kart Gold ; müşterilerimize şok indirimli ürünler, çapraz promosyonlar ve birçok sürpriz hediyelerden yararlanma imkanı sağlar.

Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri olarak çalışanlarımızla motivasyon toplantılarımızda kurumsal hizmet çalışması yaparken sektörle ilgili gelişmeleri değerlendirebiliyor ve Makromarket ailesi olarak bir araya gelmenin mutluluğunu paylaşıyoruz.

Mağazalarımızdaki hizmet anlayışımızı, personel kalitemizi, ürün yelpazemizi ve fiyat stratejimizi yapılandırırken sizin gözünüzle bakıyor, binlerce müşterimizin nabzını tutarak ; istek ve dileklerini can kulağı ile dinliyoruz. Hizmet anlayışımızı değişen ve gelişen şartlara göre her alanda yeniliyoruz.

Zirveye giden yol inişli çıkışlı ve hatta virajlıdır. Ama her viraj zirve kadar önemlidir. Çünkü kalite ayrıntıda gizlidir. Mağazalarımızda aradığınız her şeyi en uygun şartlarda bulabilmeniz için en ince detaylarla titizlikle ilgileniyoruz.

Değişim bir başlangıçtı… Değiştirdiklerimizin devamlılığı ise bitmeyen arzumuz… Makromarket ailesi olarak, adım attığımız her yöre için, hizmet normlarını, bambaşka bir yüzle müşterilerimize ulaştırıyoruz. Başarıyı tetikleyen her faaliyette Makromarket imzası, Makromarket dünyası yer alacak. Tüm kuşakların modern alışveriş rüyasında, biz bir gerçeği temsil ediyoruz. Bu koşulla çalışmaya ve koşmaya devam ediyoruz. Makromarket Hep ucuz Hep kaliteli...