TÜM HABERLER

1991 yılında ilk mağazasını Ankara’da açan Makro, sürekli yenilik ve gelişime açık yapısıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Yaz döneminde başarıyla uyguladığı “1 Milyon Hediye” kampanyası ile müşteri memnuniyetinden mutlu olan Makro, yeni sezona farklı bir imaj reklamı ile başlıyor.

Makro, “Bu ülkenin marketi!” vurgusu ile hazırladığı reklam filminde duygulara  hitap ediyor. Reklam filmi, Ajans 1453 tarafından hazırlandı. Yönetmenliğini Talip Şahin yaptı. Özgün müzik Kamil Yerge’nin. Seslendirmesi Cihan Ünal tarafından yapılan reklam filminin çekimleri İstanbul Kuzguncuk – Şişli – Güneşli ve Ankara’da gerçekleştirildi.

Aynı dönemde Procter & Gamble ve Makro işbirliği ile “Geleceğin şampiyonları yetişsin diye, haydi anneler alışverişe” sloganıyla düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 5 ilde 5 okulun spor salonunun ekipmanları yenileniyor. Projeyi anlatan reklam filmi ulusal televizyon kanallarında yayınlanıyor.

Türkiye’nin % 100 yerli sermayeli perakendecisi Makro; 14 ilde 166 mağazası 5000’i aşan çalışanı ile ayda yaklaşık 10 milyon müşteriye hizmet vermeye devam ediyor

 

İzlemek için

Türkiyenin Marketi Vidosu http://www.makromarket.net/makrotv/default.asp?video=122

Sosyal Sorumluluk Videosu Linki: http://www.makromarket.net/makrotv/default.asp?video=144 

Reklam filmlerini İndirmek için  www.makromarket.net/depo/murat/reklamlar.rar