TÜM HABERLER

Yaz aylarını “1 Milyon Hediye” kampanyasıyla tüm müşterileri için daha avantajlı hale getiren Makro, minik müşterilerini de unutmadı ve onlar için karne heyecanını ve yaz tatili coşkusunu mağazalarına taşıdı. Makro ve Nestle tarafından işbirliği halinde düzenlenen Karne Şenliği, 8-11 Haziran tarihleri arasında, Makro’nun farklı mağazalarında gerçekleştirildi ve çocuklar eğlencenin tadını çıkardı.

 

Makro ve Nestle, çocukların karnelerini aldığı ve yaz tatilinin tadını çıkarmaya başladığı günlerde çok eğlenceli bir aktiviteye imza attı. Makro mağazalarından en az 1 Nestle ürünü alan Makro müşterileri, çocukları için Nestle Oyun Parkuru’na giriş hakkı kazandı. Tırmanma Duvarı, Gol Becerisi, Engelli Parkur, Zıp Zıp Gemi, Elastiki Basket, Trambolin, Şişme Kaydırak ve Safari Zıp Zıp gibi birbirinden eğlenceli oyuncakların bulunduğu oyun parkurlarında çocuklar gönüllerince eğlendi ve yaz tatillinin ilk günlerinde eğlencenin tadını çıkardı.

Ankara’da Abidinpaşa 1, Eryaman 1, Elvankent, İstanbul Yolu, Batıkent 1, Keçiören, Site Yıldız, Gölbaşı 1 mağazalarında ve Kırıkkale mağazasında, 8-11 Haziran tarihleri arasında kurulan Nestle Oyun Parkurları, 12.00-19.00 saatleri arasında minik Makro müşterilerini ağırladı.