TÜM HABERLER

 

“Makro’dan  1 Milyon Hediye!”

 

Makro 1 Milyon Hediye  Kazandıyor…

Makro’nun geleneksel olarak her yıl düzenlediği 1 Milyon Hediye kampanyası, bu yıl da 21 Mayıs tarihinde başladı. Her zaman müşterilerinin yaptığı alışverişlerde kazançlı çıkması için çalışan ve çok geniş kitlelerin faydalanabileceği kampanyalar düzenleyen Makro, müşteri memnuniyetini hizmet politikasının merkezine koyuyor. Bu yıl da 1 Milyon Hediye Kampanyası   ile 1 milyon Makro müşterisi, birbirinden değerli hediyeler kazanıyor.

 

Makro, her yıl olduğu gibi bu yıl da muhteşem bir  kampanyaya imza atıyor ve Makro müşterilerine, birbirinden güzel tam 1 milyon hediye dağıtıyor. Makro Kart Gold ile 21 Mayıs’tan itibaren, 50 liralık alışveriş yapan tüm Makro Market müşterileri, kendisine verilen Kazı-Kazan kartını kazıyarak 1 milyon hediyeden birini anında kazanma şansı elde ediyor.

Makro Kart Gold sahibi olan ve bu kartı Makro mağazalarında kullanan her Makro müşterisi, rekor sayıdaki hediyelerden birini kazanma şansı elde ediyor. Kampanyaya, Makro müşterileri, Makro Kart Gold ile sadece 50 liralık alışveriş yaparak katılabiliyor. Makro Kart Gold ile 50 liralık alışveriş yapan Makro müşterileri, anında bir Kazı-Kazan kartı alma hakkı elde edecek. Kazı-Kazan kartında ise kadın, erkek, genç, yaşlı; her gruptan insanın ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ve en çok tercih edilen markaların en önemli ürünlerinden tam 1 milyon hediye Makro müşterilerini bekliyor:

10 bin Sende Home Yatak Örtüsü, 20 bin Cem Tava (26 cm), 20 bin 7’li Güral Kase Seti, 10 bin kız çocuk oyuncak, 10 bin futbol topu ve  6 bin voleybol topunun yanı sıra Nestle, Eti, Ülker , Frito Lay , Doğadan, Colgate ve daha bir çok seçkin markadan oluşan  924 bin süper hediye.

Mağazalarında müşterilerine birbirinde güzel kazanç fırsatları oluşturan Makro’nun  21 Mayıs’tan itibaren başlayan  1 Milyon Hediye  coşkusunu kaçırmayın!