TÜM HABERLER

MAKRO 2012’de Yatırımlarına Devam Ediyor…

Türkiye’nin Markası, Türkiye’nin  Makro’sundan  4 yeni  mağaza daha…

 

Türkiye’nin en büyük 6. perakendecisi Makro, 2012’de de yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Nisan ayını da yeni mağaza açılışlarıyla geçiren Makro, Samsun, Kayseri ve Amasya’da açtığı 4 yeni mağazayla 13 ilde toplam 159 mağazaya ulaştı ve 125 kişiye daha iş imkanı sağladı.

 

Anadolu’da başlayan perakende yolculuğunu bugün ulusal marka olarak sürdüren ve uluslararası marka olma yolunda ilerleyen Makro, Anadolu’daki büyümesini büyük bir hızla devam ettiriyor. Türkiye’nin dört bir yanına, halkın özlediği ‘Makro Hizmet Kalitesi’ni taşımayı hedefleyen Makro, Kayseri’de 2 ve Samsun’da 1 ve Amasya’da 1 mağaza açarak hizmet noktalarına 4 mağaza daha ekledi. 14 Nisan’da açılışları gerçekleştirilen Kayseri Alparslan ve Yunus Emre mağazalarının ardından 21 Nisan’da Samsun Atakum ve Amasya Güzel Yalı mağazaları açıldı. Yeni açılan mağazalarla beraber Makro, 125 kişilik istihdam sağlamış oldu.

 

Mağazalar zincirine her geçen gün yeni halkalar ekleyen Makro, önümüzdeki günlerde de yeni mağazalar açmaya hazırlanıyor.