TÜM HABERLER

12 ilde 150 mağazası ile alışverişte yeni bir dönem başlatan Makro, Anadolu’dan Avrupa’ya açılan ilk durağı İstanbul Güneşli mağazasında bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Ramazan ayı boyunca 24 saat kesintisiz hizmet verecek mağazada sınırsız alışverişin keyfini sahura kadar yaşayabileceksiniz.  

Makro, Ramazan ayına sofralarınız için birbirinden farklı alternatiflerle giriyor.  Birliktelik ve paylaşımın ağırlıklı olduğu muhteşem iftar ve sahur sofraları ile mübarek Ramazan ayını karşılamaya hazırlanan Makro, yüreklerimizde ve sofralarımızda bereketi yaşatmak için hizmeti, kaliteli ürünleri, hesaplı fiyatları ile Ramazan ayına özel farklı seçenekler sunuyor. Ramazan ayı boyunca 24 saat açık kalacak İstanbul Güneşli Makro mağazası binlerce ürün çeşidi ile temel gıdalar için gerekli stokları yaparak, Ramazan ayında ürünlerini daha uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. 24 saat kesintisiz hizmetin verileceği Güneşli Mağazası’nda iftardan sonra alışverişin keyfini çıkartırken, sahur sofralarınızı fırından yeni çıkmış sıcacık pideler eşliğinde süsleyebileceksiniz.  

Makro, müşterilerinin daha önceki yıllarda tercihleri ve bölgesel adetlerini göz önünde bulundurarak şarküteri, manav ve et ürünlerinde müşterilerine sunduğu gıda ürünlerinin yanı sıra Ramazan’da en çok tercih edilen gıdaları da ürün yelpazesine ekledi. Tahin, pekmez, tahinli pide, hurma, kuru bamya, yufka, ekmek ve tatlı çeşitleri ile hem müşterilerin damak tadına hitap eden hem de Ramazan’ın geleneksel lezzetlerini sunan yüzlerce ürün çeşidi, raflarda yerini şimdiden aldı.