TÜM HABERLER

Makro Abidinpaşa mağazası, Haziran ayı boyunca Coca Cola’nın desteğiyle gerçekleştirilen İçecek Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Festival kapsamında ünlü sunucu Vatan Şaşmaz ve lezzet ustası Sahrap Soysal kasalara geçerek Makro müşterilerine içecek sattı ve birbirinden keyifli anlar yaşandı.

Yaz ayları Makro’da, her zaman keyifli ve avantajlı geçer. Bu yaz da Coca Cola ve Makro’nun ortaklaşa düzenlediği İçecek Festivali’yle Makro müşterileri Haziran ayını, büyük sürprizlerle yaşadı. İçecek Festivali kapsamında Makro’da içecek fiyatlarında inanılmaz indirimler olurken Coca Cola tarafından sağlanan Ritm Grubu ve Resim Grubu, Makro müşterilerine birbirinden eğlenceli anlar yaşattı.

Makro Abidinpaşa mağazasında gerçekleştirilen İçecek Festivali’nin ünlü konukları da vardı. 18 Haziran günü lezzet ustası Sahrap Soysal ve 25 Haziran günü ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Makro Abidinpaşa Mağazasını ziyaret ederek Makro müşterileriyle keyifli anlar yaşadılar. Kasalara geçip kasiyerlik de yapan ünlüler büyük ilgi gördü. Kasa aktivitesinin ardından Makro müşterileriyle sohbet edip fotoğraf çektiren Vatan Şaşmaz ve Sahrap Soysal, ayrıca hayranlarına imza dağıttılar.

İçecek Festivali, ünlüler geçidi ve birbirinden eğlenceli aktivitelerin yanı sıra içecek fiyatlarındaki avantajlarla da tüm Makro müşterilerini ferahlattı.