TÜM HABERLER

Pelin Karahan ve Pascal Nouma ile İstanbul’a merhaba diyen Makro açılışına katılanlar arasından 2 talihli Kıbrıs’taki Survivor Finali’ne gidecek!

20’inci yılını İstanbul’daki ilk mağazasıyla kutlayan Makro’nun açılışına Kavak Yelleri dizisinin sevilen oyuncusu Pelin Karahan ve Survivor yarışmacısı Pascal Nouma katıldı. 4 gün 4 gece boyunca festival gibi geçen açılış etkinliklerinin son gününde Pascal Nouma’nın düzenlediği Survivor yarışmasında 2 talihli Kıbrıs’ta Survivor Finali’ne katılma şansı yakaladı! “Makro’dan 1 Milyon Hediye Kazı Kazan Hemen al Kampanyası” kapsamında ise binlerce hediye dağıtıldı.

Alışverişte makro düşünme devrini başlatan Makro, İstanbul’daki ilk mağaza açılışını 4 gün 4 gece süren etkinliklerle kutladı. 2-5 Haziran 2011 tarihleri arasında Makro Bağcılar mağazasında düzenlenen açılış şenliklerinde misafirler hem festival gibi bir 4 gün yaşadı hem de birbirinden değerli hediyeler kazandı.

Ünlü konukları ağırlayan Makro açılış şenliklerinde Kavak Yelleri dizisi oyuncularından Pelin Karahan, Makro’da kurulan İpana 3 Boyutlu Beyazlık ürünü standında misafirlerle bir araya geldi. Büyük bir ilgiyle karşılanan Pelin Karahan hem hayranlarıyla sohbet etme fırsatı buldu hem de fotoğraf çektirip imza dağıttı.

Makro’ya gelenler arasından 2 talihli Kıbrıs Survivor finaline gidiyor

Makro’da büyük bir sevgi seliyle karşılanan bir diğer ünlü ise Survivor yarışmacısı ve eski futbolcu Pascal Nouma oldu. 5 Haziran pazar günü büyük bir sürprizle final yapan Makro’da, Coca Cola etkinlikleri kapsamında Pascal Nouma önce kasaya geçip alışveriş yapanlar için kasiyerlik yaptı. Ardından kumların üzerinde başlayan Survivor yarışmasına ev sahipliği yapan Pascal Nouma, misafirler arasında süren çekişmeli mücadelelere liderlik etti. İzleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatan Survivor yarışması finalinde Makro misafirlerinden iki talihli Kıbrıs’ta Survivor Finali’ne katılma ve Survivor yarışmacıları ile buluşma şansı yakaladı. Diğer yarışmacılarsa birbirinden ilginç hediyelerin sahibi oldu.

Makro milyonlar değerinde hediye dağıtıyor

Dağıtılan hediyeler ve sürprizler bununla sınırlı değil. Açılışla beraber başlayan “Makro’dan 1 Milyon Hediye Kazı Kazan Hemen al Kampanyası” kapsamında 50 TL’lik alışveriş yapan herkes birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu. 4 gün boyunca binlerce hediyenin dağıtıldığı ve hâlâ devam eden Kazı Kazan Kampanyası süresince toplam 10 milyon TL’lik hediye dağıtılacak.

55 bini aşkın zengin ürün çeşidiyle öne çıkan Makro, kaliteli ürünleri uygun fiyata tüketiciye ulaştırıyor. Gıdadan beyaz eşyaya, kişisel bakımdan kırtasiyeye kadar geniş bir ürün gamı sunan ve market anlayışına getirdiği yeni tarzla alışverişi kazançlı ve eğlenceli hale getiren Makro, önümüzdeki günlerde İstanbullulara yeni sürprizler hazırlamaya devam edecek.