TÜM HABERLER

Makro’nun ülke çapındaki 140., Kayseri’deki 15. mağazası, 9 Nisan Cumartesi  günü, Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, bakanlarımız, milletvekilerimiz ve  Makro Market Yönetim Kurulu Başkanı sayın Şeref Songör’ün katılımıyla açıldı.

 

 

 Büyümesini büyük bir hızla sürdüren Makro Market, Kayseri’deki yatımlarına devam ediyor. Makro;   51 bin metrekare alan üzerine kurulu Meysu Outlet AVM içinde  3.500 m2 müşteri hizmet alanına sahip mağazası ile yer aldı.  Meysu Outlet  içindeki bu mağaza; Kayseri’de Makro konseptine uygun, en büyük mağaza olma özelliğini taşıyor. Aynı zamanda mağaza içinde Kayseri’ye has yöresel ürünlere yer verilmek üzere konumlandırılan Kayseri Sokağı, dizaynı ve ürün çeşitliliği ile gelen müşterilerden tam puan aldı.

Makro Market’in içinde bulunduğu Meysu Outlet ise, Kayseri’nin önemli sembollerinden biri olmaya aday bir alışveriş merkezi. Tarihi İpek Yolu’nun geçtiği önemli kesişme noktalarından birinde yer alan Meysu Outlet, yılda yaklaşık 8 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefliyor.

Müşteri odaklı hizmet kalitesini günün arz ve talep dengelerine göre yenileyen Makro Market, üstün kalite politikası ile ülke genelinde yeni ve modern mağazalar açmaya devam edecek. Daha fazla müşteriyi Makro kalitesi ile buluşturmak üzere yatırımlarını sürdüren Makro; mayıs ayında faaliyete açacağı mağazaları ile  hizmet ağına yeni bir  ili daha ilave edecek.