TÜM HABERLER

Diğer Bölgeler ve 2010 Mtivasoyon Resimleri Görmek için Tıklayın.... 

     Makro Market her yıl düzenlediği geleneksel Personel Motivasyon Toplantıları ile çalışanlarını bir araya getiriyor. 2011 yılının ilk motivasyon toplantısını 26 ocak Çarşamba günü Ankara Lale Orkide salonunda gerçekleştirdi. 1300 personelin katılımı ile gerçekleşen motivasyon toplantısına Makro market mağazalarında sürekli hizmet veren tedarikçi firmaların elemanları da katıldı.   Genel olarak 2010 yılında yapılan tüm faaliyetlerin sunumu ile başlayan toplantı; Makro market Genel Müdürü Mehmet Songör’ün  Performansa dayalı Maaş sistemini anlatması ile devam etti. Mehmet Songör Perakende de ilk defa Maya  yazılım adı altında hazırladıkları Performansa dayalı  Personel Maaş sistemini ayrıntılarını   Makro market  çalışanlarıyla paylaştı.

 

     Motivasyon toplantısı Makro Market Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör’ün konuşması ile devam etti. Şeref Songör  2010 yılı sektörel değerlendirmesini yaptıktan sonra Makro ailesine 2011 yılı hedeflerini açıkladı.  Makro market markasını 26 ocak 2011 tarihi itibariyle İstanbul’a taşıdıklarının müjdesini veren Şeref Songör  2011 yılı hedeflerinin birincisini gerçekleştirmenin mutluluğunu ifade etti.  Makro ailesi de  Yönetim Kurulu Başkanına 2011 yılı hedeflerini maksimum performans ile gerçekleştireceklerinin ve Makro marketi Sektör lideri yapmak için yılmadan, yorulmadan koşacaklarının  sözünü verdiler.

 

    Makro  market Yönetim Kurulu her yıl  makro ailesi içinde 5,10 ve 15 yılını dolduran çalışanlarına teşekkür belgeleri, plaketler ve şiltler hazırlayıp hediye etmektedir. 2011 yılı motivasyon toplantısında 5 yılını dolduran 1071 personel, 10 yılını dolduran 435 personel ve 15 yılını dolduran 10 personelin hediyeleri Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri tarafından takdim edildi. Ödül törenin sona ermesi ile beraber Makro Ailesi çeşitli yarışmalar ve müzikler eşliğinde  2010 yılının tüm yorgunluğunu attı. Gecede Makro ailesine dağıtılan kuponlar arasında yapılan çekiliş ile birçok Makro market çalışanı birbirinden değerli hediyelerin sahibi oldu.

     27 Ocak 2011 tarihinde Ankara’da ikinci motivasyon toplantısı düzenlenecek. Motivasyon toplantıları, Ankara’nın ardından, Makro Market’in hizmet verdiği; Konya, Antalya, Mersin, Kayseri, Malatya ve Samsun’da da gerçekleşecek.

MAKRO MARKET 

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

Tel: 444 0 770      www.makromarket.com