TÜM HABERLER

2011 yılına yeni bir mağaza açılışıyla merhaba diyen Makro Market, 2011 yılında yatırımlarına ağırlık vererek hem bulunduğu illerde mağaza sayısını arttırmayı hem de yeni pazarlarda yeni mağazalar açmayı hedeflemektedir.

2011 yılına yeni yatırımlarla damgasını vurmayı hedefleyen Makro Market, 15 Ocak cumartesi günü yılın ilk ve Antalya ilinin altıncı mağazasını hizmete açtı.

Antalya’nın en büyük ilçelerinden Kepez’de açılan Makro Market mağazası bin m2’lik satış alanına sahiptir. Makro Market Kepez mağazası bünyesinde binlerce ürün çeşidi, 40 eğitimli personeli ile 5 kasasıyla bölge halkına hizmet verecektir.

Makro kalite hizmeti müşterilerine en yakın hale getirmek için çalışmalarını sürdüren Makro Market Antalya da büyümeye devam edecek.

 Ocak ayının sonuna kadar Ankara Demetevler’de 1, Ankara Libya Caddesi’nde 1, Konya’da 1 ve Kayseri’de de 1 mağaza daha açmayı hedefleyen Makro Market,  yaklaşık 100 kişiye daha istihdam sağlayacaktır.

Kepez mağazasının açılış törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Makro Market Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Songör, Makro Market yöneticileri ve çok sayıda müşteri katıldı.

Yeni açılacak Kepez mağazası ile Makro Market, Türkiye genelinde 9 ilde toplamda 125 mağazaya ulaşmış oldu. 4 binin üzerinde personeli ile yatırımlarına hız kesmeden devam eden Makro Market 2011 yılında gerçekleştireceği büyük ataklarla perakende sektöründe sürprizlere hazırlanıyor.

 

 

MAKROMARKET

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)