TÜM HABERLER

Konya, Kırıkkale ve Samsun Bafra  olmak üzere Makro Market bir gün içerisinde 3 farklı ilde 3 yeni mağaza açıyor. 13 Kasım Cumartesi  günü saat: 13’te açılacak  3 yeni mağaza mübarek Kurban Bayramı öncesinde hizmet vermeye başlayacak.

2010 yılında açmayı hedefledikleri yeni mağazalara 3 tanesini daha ekleyen Makro Market    İki ayda toplam 6 yeni mağaza açtı. Antalya ilinden sonra Konya, Kırıkkale ve Samsun illerinde açılışlara devam eden  Makro Market bu illerin her birinde birer mağaza açarak mağaza sayısını 124’e çıkartıyor.

Konya’da Selçuklu, Kırıkkale’de Merkez ve Samsun’da Bafra ilçelerinde açılacak olan mağazaların bünyesinde binlerce ürün çeşidi yer alacak. 3 mağazada toplam 100 personel ile bugüne kadar taviz vermeden devam eden kaliteli ve güler yüzlü hizmeti bölge halkına taşıyacak olan Makro Market Anadolu’daki yaygınlığını arttırmaya devam ediyor

Makro Market bulunduğu illerde 2010 yılı sonuna kadar yeni yatırımlarını emin ve istikrarlı adımlarla sürdürecek. 2010 yılı sonuna kadar 7 mağaza daha açmayı planlayan Makromarket  2011 yılında da yeni mağazalarla hem istihdam hem de hizmet noktasında hedef müşteri kitlelerini özlem duyduğu Makro Kalite hizmet farkını sunacak.

 

MAKROMARKET

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)