TÜM HABERLER

2010 yılını, gerçekleştirdiği yatırımlarla geçiren Makro Market, mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. Bir ay içerisinde Ankara’da 3, Antalya’da 2 ve Samsun’da da 1 mağaza açılışı yapan Makro Market, Anadolu’daki yaygınlığını arttırmaya devam ediyor.

Türkiye genelindeki yatırımlarına Ankara’dan başlayan ve büyük bir hızla Anadolu’nun dört bir yanına yayılan Makro Market büyümesini sürdürüyor. Makro Market, son zamanlarda Ankara, Antalya ve Samsun’da açtığı mağazalarıyla mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor.

Makromarket Antalya’da Yeni Mağazalarıyla Büyümeye devam ediyor.

Antalya ilinde daha önce biri merkez biri de Alanya ilçesinde olmak üzere 2 mağazası bulunan Makro Market, 2 mağazanın daha açılışını yaparak Antalya’daki mağaza sayısını 4’e çıkardı. Barınaklar ve Perge’de açılan Makro Market mağazaları, bundan böyle Antalya halkına hizmet verecek. 1200 metrekare satış alanına sahip olan Barınaklar mağazasında, eğitimli 35 personel istihdam ediliyor. Perge mağazası ise 1000 metrekare satış alanı üzerinde 40 eğitimli ve güler yüzlü Makro Market personeliyle hizmet veriyor.  7 Ekimde müşteriye açılan  Antalya Perge Mağazasının resmi açılışı 16 ekim Cumartesi  saat:15:00’te yapılacak. Ayrıca Ekim ayı sonuna kadar 100. Yıl Bulvarı üzerinde bir  yeni mağaza daha; Antalya halkının hizmetine açmış olacağız.

Başkentin her bölgesinde en yakın Makromarket için çalışmalar devam ediyor.

Ankara’da Karacaören, Kasalar ve Kuşcağız’da açılan mağazalarıyla Makro Market Ankara yatırımlarını da büyük bir hızla sürdürüyor. Karacaören mağazası, binlerce ürün çeşidiyle, 1600 metrekare satış alanı üzerinde, 48 personeliyle ilçe sakinlerine hizmet veriyor. Kasalar mağazası ise 400 metrekare satış alanında, 3 kasa ile Makro Market müşterilerini ağırlıyor. Makro Market’in Kuşcağız mağazası ise Ankara’nın önemli ilçelerinden Keçiören’de sanatoryumda açıldı. 600 metrekare satış alanı üzerinde hizmet veren Kuşcağız mağazası, 4 kasası ve 16 profesyonel personeliyle faaliyete başladı.

Samsun Merkez Mağazaları ile beraber Makromarket Çarşamba İlçesinde de faaliyette…

Makro Market, Samsun Çarşamba’daki ikinci mağazasını da faaliyete soktu. Çarşamba 2 mağazası, toplam 560 metrekare satış alanı üzerinde 3 kasasıyla hizmet veriyor. Eğitimli ve profesyonel 14 Makro Market çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Çarşamba 2 mağazasında Makro Market müşterileri, temel  gıda ve temizlik ürünlerinde  binlerce ürün çeşidini bir arada buluyorlar.

2010 yılının son üç ayında bulunduğu illerdeki yatırımlarını hızlandıran Makromarket; Kırıkkale 1, Konya’da 2, Kayseri’de 2, Samsun Bafra’da 1, Ankara’da 1 ve yine Antalya’da 2 mağaza açmaya hazırlanıyor.