TÜM HABERLER

2010 yılında Samsun ilinde önemli yatırımlarda bulunan Makro Market, yeni açacağı mağaza ile zincirin 9. halkasını tamamlıyor.

Samsun’un İlkadım ilçesinde olan Makro Market Barış Mağazası, mağaza düzeni ve konsepti ile bölge halkına ferah ve rahat bir ortam ile hep ucuz ve kaliteli hizmeti getiriyor.

3 Temmuz cumartesi günü açılışı yapılan Barış mağazası toplam 1800 m2 satış alanı üzerinde toplam 7 kasası ile hizmet verecek. Eğitimli ve profesyonel 30 Makro Market çalışanı ile faaliyetini sürdürecek olan Barış mağazasında müşteriler küçük ev aletlerinden giyime, zücaciyeden gıda ve temizlik ürünlerine kadar binlerce ürün yelpazesinde alışveriş yapma imkânı bulacaklar.

Her açılış töreninde olduğu gibi bu hafta sonu yapılan  açılış törenleri münasebetiyle de Samsun Barış mağazasına özel gıda, temizlik, manav, zücaciye ve küçük ev aletleri gibi ürünlerde iddialı ve şok fiyatlar uygulanacaktır. Müşterilerin özel ilgi göstereceği bu şok fiyatların yanı sıra Makromarket Tiyatro Ekibi tarafından Samsun’lu küçük ve büyük müşteriler için de eğlenceli gösteriler ve yarışmalar düzenlendi.

Yeni açılan Barış mağazası ile Makro Market, Türkiye genelinde 9 ilde toplamda 114 mağazaya ulaşmış oldu 4 binin üzerinde personeli ile yatırımlarına hız kesmeden devam eden Makro Market 2010 yılının 2. yarısında da yeni açılacak mağazaların sinyalini veriyor.

 

MAKROMARKET

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)