TÜM HABERLER

Türkiye genelinde 9 ilde  yüzün üzerinde  mağazası ile perakende sektöründe hizmet veren Makro Market, Konya Binkonut’a bir mağaza daha açtı. 

2010 yılının başında  Samsun’da yaptığı yatırımlarla hızlı bir süreç başlatan Makro Market, 2010 yılının 2. yarısında da  farklı illere yapacağı yatırımlarla büyüme devam ediyor. Yatırımın yapılan illerden biri de  Konya.

12 Haziran Cumartesi günü yapılan resmi açılışla faaliyete giren  Konya Binkonut Mağazası, Makro Market’in makro kalite hizmeti ile bölge halkına hediyesidir.

Konya’nın Selçuklu ilçesinde Kızılkaya İş Merkezi’nde bulunan Makro Market Binkonut Mağazası 2700 m2 satış alanı üzerinde kurulu olup İş Merkezi’ne de bağlı 50 araçlık açık ve 250 araçlık kapalı otoparka sahiptir. 

Gıdadan temizliğe, elektronik ürünlerden ev tekstiline kadar binlerce ürünün satışı yapıldığı Binkonut Mağazası, bünyesinde bulundurduğu fırında ekmek üretimi de yapmaktadır. Fırın ortalama 5 bin adet ekmek üretim kapasitesine sahiptir. Kalite Kontrol Uzmanı kontrolünde profesyonel ustaların emeğiyle hijyenik bir ortamda en kaliteli malzemelerle her türlü ekmek ve ekmek çeşitleri üretilmektedir. 

Binkonut mağazası güler yüzlü ve eğitimli 47 personeli ile bölge halkına kaliteli hizmet vermektedir. Mağaza bünyesinde toplam 8 kasa aktif olarak çalışmaktadır.

Binkonut Mağazası’nın açılışı Makro Market Genel Müdürü Mustafa Songör, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Canan, SSK Konya İl Müdürü Özge Songül ve Kızılkaya Alışveriş Merkezi Mehmet Kızılkaya’nın katılımı ile gerçekleştirildi. Açılışa özel olarak yüzlerce üründe süper indirimler yapıldı ve ikramlar, tiyatro gösterileri ve sürpriz hediyelerle yoğun sayıda müşteriler ağırlandı.

Makro Market 114 mağazası ve 4 bini aşkın profesyonel personeliyle Türkiye genelinde 9 ilde hizmetlerini sürdürmektedir.

MAKROMARKET

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05