TÜM HABERLER
 

Makromarket, bu yaz, görülmemiş, duyulmamış, muhteşem bir kampanyaya imza atıyor! Her zaman, müşterilerinin alışverişlerinde  kazançlı çıkması için çalışan; bir değil, iki değil tüm kitlelerin faydalanabileceği kampanyalar hazırlayan Makromarket, yeni yaz kampanyası ile 1 milyon müşterisine sesleniyor.

Makromarket, her yıl olduğu gibi bu yıl da muhteşem bir yaz kampanyasına imza atıyor ve Makromarket müşterilerine, birbirinden güzel tam 1 milyon hediye dağıtıyor. Makrokart Gold ile 15 Haziran’dan itibaren, 50 liralık alışveriş yapan Makromarket müşterileri, Kazı-Kazan kartını kazıyarak 1 milyon hediyeden birini anında kazanma şansı elde ediyor. Makromarket, bu yıl düzenleyeceği yaz kampanyasında tam 1 milyon Makromarket müşterisinin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor


Makrokart Gold sahibi olan ve bu kartı Makromarket mağazalarında kullanan her müşteri rekor sayıdaki hediyelerden birini kazanma şansı kazanıyor. Rekor sayıda hediyelerin bulunduğu kampanyaya Makromarket müşterileri, Makrokart Gold ile sadece 50 lira alışveriş yaparak kavuşabiliyor. Makrokart Gold ile 50 liralık alışveriş yapan Makromarket müşterileri, anında bir Kazı-Kazan kartı alma hakkı elde ediyor. Kazı-Kazan kartında ise tam 1 milyon hediye, 1 milyon Makromarket müşterisini bekliyor. 300 değil, 500 değil, tam 1 milyon hediye… Kadın, erkek, genç, yaşlı her gruptan müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan hediyeler içerisinde en çok dikkat çekenler,10 bin adet 26 Jant  bisiklet, 10 bin adet Rowenta 2000 watt Islak/Kuru Elektrik Süpürgesi ve 10 bin adet birinci sınıf futbol topu. Bisiklet, elektrik süpürgesi ve futbol topunun yanı sıra kişisel bakım, kozmetik ve gıda grubundan da ürünlerin bulunduğu toplam 1 milyon hediye, Makromarket müşterilerinin olacak..

Bugüne kadar çevrenin korunması konusunda da pek çok kampanya gerçekleştiren Makromarket, “1 Milyon Hediye” kampanyası kapsamında 70 bin  adet özel üretim ve çevre dostu bez  alışveriş  torbası verecek. Bu hediye ile Makromarket, sosyal sorumluluk çerçevesinde gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak adına “Plastik Poşete Hayır, Bez Torbaya Evet” mesajıyla binlerce Makromarket müşterisine ulaşma amacı güdüyor.

15 Haziran’dan itibaren tüm Makromarket şubelerinde başlayacak olan “Makro’dan  1 Milyon Hediye” kampanyası, hediye çeşitliliği ve vermek istediği çeşitli sosyal mesajlarla, müşteriler tarafından yoğun bir taleple karşılanacak gibi görünüyor. Müşteri odaklı doğru aktivite ve kampanyalar gerçekleştiren Makromarket, mağazalarında keyifli alışveriş konseptini günden güne güçlendiriyor.

Makromarket’in avantaj kartı Makrokart Gold, kazandırmaya devam ediyor. Makromarket, “Hep Ucuz, Hep Kaliteli” ürünleri  ve sürpriz  kazanç avantajlarıyla, müşterisinin  19 yıldır yanında ve daha nice yıllar olmaya devam edecek