TÜM HABERLER

Malatya ilinin önemli alışveriş merkezlerinden biri olan Makro Alışveriş Merkezi yaz aylarına yeni açılan lunapark ile merhaba diyor.

Bünyesinde bulundurduğu ünlü markalarla Malatya halkına hizmet veren Makro Alışveriş Merkezi eğlence alanında da lunaparkın resmi açılışını gerçekleştirdi.

Makro Alışveriş Merkezi Levent Lunapark’ın açılışı 15 Mayıs Cumartesi günü Malatya AKP Milletvekili Öznur Çalık, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Ceylan, Belediye Başkan Yardımcısı Abuzer bey, İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kâhya ve Yardımcıları, Müsiad İl Başkanı, Kayısıcılar Birliği Başkanı Vakıflar Bölge Müdürü , bir çok bürokratın ve Malatya halkının yoğun katılımı ile düzenlendi.

Levent Lunapark açılış töreninde Malatya’nın ünlü yerel sanatçıları Türk Sanat ve Halk Müziği konseri verdiler. Makro Market Tiyatro grubu da çeşitli gösteriler ve animasyonlarla açılış törenine renk katarak gelen misafirleri ve özellikle çocukları eğlendirdi.

Makro AVM  otopark alanı üzerinde  kurulu olan Levent Lunapark bünyesinde discovery, çarpışan otolar, crazy dance, atlıkarınca, gondol ve trambolin gibi eğlence ekipmanları bulunmaktadır.

Malatya ilinde gerçekleştirdiği çalışmalarla ve verdiği hizmetle fark yaratan Makro Alışveriş Merkezi, sosyal ve kültürel etkinliklerle de bölge halkına farklı seçenekler sunmaktadır.


MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)