TÜM HABERLER

İlki Nisan ayında gerçekleşen ve Mayıs ayı içerisinde de ikincisi düzenlenen Fırsat Treni kampanyası Konya, Karaman ve Antalya Makro Market mağazalarında başladı.

08–16 Mayıs tarihleri arasında ulusal ve Konya, Karaman illerinin yerel markaları ile düzenlenen kampanya kapsamında şarküteri, gıda, et ürünleri, temizlik, elektronik ürünler, giyim ve mobilya gruplarında özel fiyatlar uygulandı.

Ayrıca Fırsat Treni kampanyası kapsamında 08–22 Mayıs tarihleri arasında Makrokart Gold ile Colgate, Hobby, Cebel, Çaplak, Erpiliç, Yörem, Zade ve Hatipoğlu markaların her birinden en çok alışveriş yapan 2 kişi toplamda da 20 kişi ve yine Makrokart Gold ile tüm mağazalardan belirtilen tarihlerde en çok alışveriş yapan 1 kişi Ribat FM sponsorluğunda “1 Dakikada Bedava Alışveriş” yarışmasına katılma hakkı kazanacak.

Fırsat Treni kampanyası özel fiyatları 16 Mayıs Pazar günü sona erecek olup yarışmaya katılmak için son gün 21 Mayıs cumadır. Yarışma Makro Market Konya Merkez mağazada 22 ve 23 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi.