TÜM HABERLER

Ülkemizde 18–24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” dolayısıyla Makromarket ailesi ve Doğuş Çay  Türkiye genelinde bulunan Huzur Ev’lerini ziyaret etti.

Her yıl düzenli olarak yaşlılarını unutmayan ve ziyaret eden Makromarket, bu yıl Doğuş Çay ailesi ile birlikte  Ankara Keçiören Belediyesi, Konya ve Kayseri ili Huzur Evleri sakinlerinin yanında olarak gönüllerini almaya çalıştı.

Her türlü sosyal sorumluluk çalışmalarında aktif olarak yer alan Makromarket, toplumda çok büyük bir yeri olan ve gelecek nesillerin yetişmesinde önemli  rolleri bulunan yaşlılarımıza minnet borcu duymaktadır. Bir gün herkesin yaşlanacağı ve yaşlılarına da sahip çıkmayan bir toplumun sağlıklı bir geleceğe ulaşmasının mümkün olmayacağının bilincinde olan Makromarket; hem maddi hem de manevi olarak yaşlılarımızın yanında yerini almaktadır. 

Makromarket Genel Merkez, Bölge Müdürlükleri yetkileri ve personelin katıldığı ziyarette Huzur Evleri’nde kalan her yaşlıya çiçek ve farklı hediyeler sunuldu. Doğuş Çay yetkilerinin ve personelinin de eşlik ettiği ziyarette Doğuş Çay da çeşitli çay çeşitlerini hediye ettiler.

 

Ankara Ankara Konya Kayseri

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)