TÜM HABERLER

Makromarket ve Hayat Eğitim Kurumları tarafından bu yıl 8. düzenlenecek olan Altınşah Satranç Turnuvası’nın başvuruları için başlama düğmesine basıldı. 

Ankara’nın önemli eğitim kurumlarından olan Hayat Eğitim Kurumları’nın aralıksız olarak 8 yıldır devam eden Satranç Turnuvası bu yıl 17–18 Nisan tarihleri arasında Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek.

Sosyal sorumluluk projelerinde ön saflarda gördüğümüz ve Türk Perakende Sektörü’nün öncü kuruluşlarından Makromarket, her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek olan 8. Altınşah Satranç Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenerek çocukların ve gençlerin zihinsel gelişimlerine destek olmaktadır.

Makromarket ve Cappy frmalarının ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan ve Türkiye Satranç Federasyonu’nun da desteklediği turnuva erkeklerde 7-9, 10-12 ve 13-14 yaş gruplarında, kızlarda da 7-9 ve 10-12 yaş gruplarında gerçekleştirilecek. 2 gün sürecek olan turnuvada gruplara göre dereceye giren öğrencilere Netbook, laptop , kupa ve altın  hediye edilecektir.

Turnuvaya Ankara ilinin yanı sıra tüm Türkiye’deki ilköğretim okulu öğrencileri www.ankara.tsf.org.tr/ ya da www.hayategitim.com/ adreslerinden başvuru yaparak katılabileceklerdir. Son başvuru tarihi 14 Nisan 2010 Çarşamba günüdür.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)