TÜM HABERLER

     Makromarket, birbirinden ünlü isimleri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Son olarak Türk şiirinin önemli isimlerinden Ahmet Selçuk İlkan, Abidinpaşa Makromarket mağazasında sevenleriyle buluştu. 20 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilen etkinliğe çok büyük bir ilgi vardı.

     Sürekli olarak gerçekleştirdiği kampanyalar ve etkinliklerle her zaman müşterilerini şaşırtan ve avantajlı fırsatlar sunan Makromarket, bu sefer de Türk şiirinin önemli ismi Ahmet Selçuk İlkan’ı Makromarket müşterileriyle buluşturdu. Kendine has tarzı ve birbirinden güzel şiirleriyle Ahmet Selçuk İlkan, Abidinpaşa Makromarket müşterilerinin cumartesi gününe büyük bir keyif kattı.  Bir çok  sanatçıyı  üne kavuşturan şarkıların  söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan etkileyici yorumu, keyifli espirileri ve  birlikte hareket ettiği müzik grubu ile Makromarket Müşterilerini  hem düşündürdü hem de çoşturdu.

     Sanatın ve sanatçının yanında olduğunu her fırsatta gösteren Makromarket, müşterilerinin keyifli alışveriş yapabilmesi için sadece mağazaları ve kampanyalarıyla değil; düzenlediği etkinliklerle de adından sıkça söz ettiriyor.