TÜM HABERLER

    Çalışmayı ve başarmayı her zaman ödüllendiren Makromarket, bunu bir kez daha gösterdi. Türkiye genelinde bulunan tüm Makromarket mağazalarında Cappy satış ve teşhir yarışması düzenlendi. Yarışma sonucunda verilen ödüller, bir bowling turnuvasında sahiplerini buldu.

    
Makromarket’in Coca Cola ile birlikte organize ettiği Cappy satış ve teşhir yarışması Türkiye genelinde bulunan tüm Makromarket mağazalarında büyük bir heyecanla başladı ve ödüller geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Birinci olan bölge  mağazalarının belli olmasının ardından bir bowling turnuvası organize edildi. Yarışma sonucunda Kayseri Bölgesi satış birincisi oldu. Malatya Makromarket mağazası ise teşhir dalında birincilik ödülü kazandı.

     Ödüllerin dağıtılması için  düzenlenen bowling turnuvasında, ilk 3’e giren takımlara da hediyeler verildi. Makromarket mağaza yöneticilerinin moral ve motivasyon depoladıkları  bu güzel gün, çalışmanın zaferini bir kere daha gösterdi.

     Çalışanlarının motivasyonu için piknik, yemek, yarışma gibi pek çok etkinlik düzenleyen Makromarket, düzenlediği etkinliklerle çalışanlarının yanında olduğunu gösteriyor. Makromarket ailesi sık sık bir araya gelerek bağlarını güçlendiriyor.