TÜM HABERLER

2009 yılında yatırımlarına devam eden Makromarket, bünyesine kattığı Vipaş mağazalarının değişim sürecini tamamlamak üzere.

Ekim ayında gerçekleşen satın alma sürecinden sonra hızla konsept değişikliğine giden ve en son olarak Ankara Eryaman semtinde Galaxy alışveriş  merkezindeki Mağazası’nda tadilat yapan Makromarket, tüm mağazalarında olduğu gibi bu yeni mağazada da ferah ve rahat bir alışveriş alanı oluşturdu.

Makromarket Eryaman 5 ismini alan mağaza 600 m2 alan üzerinde kurulu olup 23 personeli ile birlikte 21 Kasım cumartesi gününden itibaren hizmet vermeye başladı. Bünyesinde bulunan 3 kasa ile hizmet veren Makromarket Eryaman 5 Mağazası zengin bir ürün yelpazesine sahip olan mağaza müşterilerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir konsepte sahiptir.

“Hep Ucuz Hep Kaliteli” ilkesinden hareket eden Makromarket hem açılış hem de Kurban Bayramı öncesi olması münasebetiyle gıda, temizlik, manav ve nonfood gruplarının onlarca çeşidinde müthiş indirimler yaparak Eryaman 5 Mağazası’nı bayram tadında açtı.

Yeni açılan mağaza ile birlikte Makromarket bugün  itibariyle Türkiye genelinde de 9 ilde bulunan 110 aşkın mağazası ve  4000’nin üzerinde personeli ile çalışmalarına hızını kesmeden istikrar çerçevesinde  devam etmekte olup tüm İslam Âlemi’nin ve değerli müşterilerinin de Kurban Bayramı’nı kutlamaktadır.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)