TÜM HABERLER

     Makrokalite hizmeti; hep ucuz hep kaliteli sloganı ile tüm Türkiye ile buluşturan  Makromarket daha önce 5 mağaza ile faaliyet gösterdiği Karadenizin incisi ve  kurtuluş savaşı ateşinin yakıldığı güzel  Samsun’da 6. mağazasını faaliyete geçirdi.

     A’dan Z’ye tüm temel  gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduran Ömürevler şubesinde  bir çok üründe şok indirimler, özel promosyonlar ve hediyeli satışların yanı sıra  açılışa özel bir çok farklı aktivite uygulandı .

     Müşteri odaklı hizmeti her şeyin üzerinde tutan Makromarket, atakum semtinde açılan  mağaza ile  Kaliteli mağazacılık anlayışını Samsun’un her yerine  taşımayı hedefliyor.

     Makromarket  Makro kalite hizmet anlayışını Samsun Ömürevler  mağazasında 550  metrekare alana sahip modern ve ferah bir mağazada tüketicilere sunuyor. Tüm gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu Ömürevler   şubesi;  nitelikli  18 çalışanı  ve 3 kasasıyla  hizmet veriyor.

     Makromarket Mağazalar Zinciri bugün  itibariyle  9 ilde bulunan 110 aşkın mağazası ve  4000’nin üzerinde personeli ile çalışmalarına hızını kesmeden istikrar çerçevesinde  devam etmektedir.

     2009 yılının son çeyreğinde  fırsat yatırımlarını değerlendirmeye devam eden  Makromarket 2010 yılında da zirveye doğru emin adımlarla ilerleyecektir.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)