TÜM HABERLER

    2009 yılının “Gıda Yılı” ilan edilmesi sebebiyle bu yıl 1.’si düzenlenen “Güvenilir Gıda Zirvesi ve Ödül Töreni” 23 Kasım 2009 tarihinde Rixos Grand Ankara Oteli’nde gerçekleştirildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker himayesinde ve Ekonomize Dergisi ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı işbirliği ile düzenlenen törende Makromarket’e, 2009 yılı Müşteri Memnuniyeti Ödülü verildi.

    Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve Ekonomize Ekonomi ve İş Dünyası Dergisi tarafından ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilecek olan “Güvenilir Gıda Zirvesi ve Ödül Töreni” Rixos Grand Ankara Oteli’nde gerçekleştirildi. Tarım ve Köyişleri Bakanı M. Mehdi Eker, Bakanlık Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları, Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil, çok sayıda milletvekilleri, bakanlık bürokratları, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı ve  üye market sahipleri, gıda sektörü temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende konuşan Bakan Eker; Türkiye’nin gıda kalitesiyle ilgili standartlarının her geçen gün yükselirken, gıda güvenlik ve denetimiyle ilgili mevzuatının da her geçen gün bir adım daha ileri gittiğini belirtti.

    Konuşmanın ardından geçilen ödül töreninde Makromarket’e verilen Yılın Müşteri Memnuniyeti ödülünü Makromarket Genel Müdürü Mustafa Songör Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker’in elinden aldı. Daha sonra Tarım ve Köyişleri Bakanı M. Mehdi Eker, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı  Şeref Songör’e  destekleri ve katkılarından dolayı bir plaket takdim etti.

    Müşteri memnuniyeti için çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve bu konuda pek çok yatırım yapan Makromarket, 2009 Yılı Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nü de alarak bu alandaki birinciliğini kanıtlamış oldu.