TÜM HABERLER

Türkiye’nin dört bir köşesine kaliteli hizmet ve mikro fiyatları taşımayı hedefleyen Makromarket, Samsun ilindeki yatırımlarla yoluna devam etmektedir.

Samsun ilinde başlattığı yatırımlarla Karadeniz Bölgesi’ne ilk adımları atan Makromarket, hizmet ağına ekleyeceği yeni mağazalarla bölgedeki ve Samsun ilindeki yatırımlarını büyütmektedir.

Samsun’da 3 mağaza ile faaliyette bulunan Makromarket, bu hafta sonu açacağı 2 yeni modern ve ferah mağazalarıyla bölge halkına hizmet ve kaliteyi getirmektedir.

Makromarket Samsun’un İlk Adım ve Atakum semtlerinde hizmete açılacak olan mağazalarla Samsun’daki mağaza sayısını 5’e çıkartmaktadır.

Açılışı yapılacak olan İlk asım semtindeki Makromarket Duruşehir Mağazası 310 m2 alan üzerinde kurulu olup güler yüzlü ve eğitimli 15 personeli ve 3 kasası ile bölge halkına hizmet verecektir.

Samsun Atakum semtinde de faaliyete girecek olan Türkiş mağazası da 605 m2’lik bir satış alanına sahiptir. Modern ve ferah bir mağaza konseptine sahip olan Türkiş mağazasında toplam 25 personel hizmet verecektir. Türkiş mağazasında da toplam 4 kasa bulunmaktadır.

Makro kaliteyi ilke edinen Makromarket tüm mağazalarında olduğu gibi bu yeni açılacak mağazalarda da modern ve ferah alanlar oluşturarak müşterilerin rahat alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

Her açılış töreninde olduğu gibi bu hafta sonu yapılacak olan açılış törenleri münasebetiyle de bu 2 mağazaya özel olarak gıda, temizlik, manav ve zücaciye gibi ürünlerde iddialı ve şok fiyatlar uygulanacaktır. Müşterilerin özel ilgi göstereceği bu şok fiyatların yanı sıra Makromarket Tiyatro Ekibi tarafından Samsun’lu küçük müşteriler için de eğlenceli gösteriler ve yarışmalar düzenlenecektir.

Yeni açılacak mağazalarla Makromarket bugün  itibariyle  Samsun ilinde 7 bin 590 m2 alan üzerinde 5 mağaza ile, Türkiye genelinde de 9 ilde bulunan 110 aşkın mağazası ve  4000’nin üzerinde personeli ile çalışmalarına hızını kesmeden istikrar çerçevesinde  devam etmektedir.

MAKROMARKET

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)