TÜM HABERLER
MAKROMARKET KIRIKKALE HİZMETE AÇILDI…

Makromarket; “ Kırıkkale artık kendine yetecek, Alışverişe yeni yorum geliyor” sloganları ile Makro Alışveriş Merkezini aşama aşama faaliyete geçiriyor. Makro Alışveriş Merkezi 5 kattan oluşuyor. Alışveriş merkezinin en üst katında 4 adet salonu ile Tüzün Sinemaları, 3. katında bir çok ulusal markanın bulunduğu self servis fastfood salonları, 2. katında yine bir çok ulusal markanın bulunduğu giyim, elektronik ve bilişim teknoloji mağazaları ve 1. kat ile zemin katta da 2 kattan oluşan Makromarket Mağazası yer almaktadır. Bunun yanında, Makro alışveriş merkezi 250 araç kapasiteli kapalı otoparkı ve 150 araç kapasiteli açık otoparkı ile müşterisine geniş bir otopark imkanı sağlamaktadır.

Makromarket Mağazalar Zinciri Ulusal bir zincir olma noktasında ilk adımını Kırıkkale Makromarket mağazası ile attı. Makromarket; Kırıkkale Mağazasını 25/12/2006 pazartesi günü bölge halkının hizmetine açtı. Makromarket bulunduğu bölgelere çizgi ötesi hizmet kalitesini ve kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini taşımaya devam ediyor. Kırıkkale Makromarket 6000 m2lik alanda teknolojinin tüm nimetleri kullanılarak hazırladığı modern mağazasında 17 kasası, 120 çalışanı, binlerce Non-food ve food ürün çeşidi ile Kırıkkaleli müşterilerin vazgeçilmeyen bir yaşam merkezi haline geldi. Mağaza kapsamında sıcacık unlu mamuller üreten fırından; günlük, sağlıklı ve doğal balık çeşitleri sergileyen balık reyonu ve geniş bir ürün kategorisini kapsayan giyim reyonundan kültür reyonuna kadar binlerce farklı ihtiyaca cevap veren zengin ürün çeşitleri Kırıkkaleli müşterilerinin beğenisine sunuldu.

Makromarket Mağazalar Zinciri; 2006 yılı Hedefleri arasında yer alan Kırıkkale Mağazasını açılışını gerçekleştirerek zirveye giden yolda tırmanışına devam ediyor. Kırıkkale halkı tarafından sevgi ve samimiyetle karşılanan Makromarket Mağazalar Zinciri ulusal zincir sayısını 2007 yılında da arttırmaya devam edecek.