TÜM HABERLER
Hizmetteki temel stratejisi kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti olan Makromarket Mağazalar Zinciri 14 Şubat'ta Sevgiler Gününde Müşterilerine kazanç fırsatları sundu.Bu vesile ile Başkentte ve Kırıkkale'de hizmet veren 35 mağazasında, bir çok ürününe indirim ve aktivite çalışmaları düzenledi. İndirimli fiyat uygulamalarının yanında 7- 18 Şubat tarihleri arasında Makromarket Kozmetik Reyonlarından tek seferde 25 TL alışveriş yapan Müşterilerine anında sevgililer günü hediyesi olarak 10 TL değerinde Akat Ganji Edt armağan etti.
Makromarket Mağazalarında 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla yapılan aktivasyon ve promosyon çalışmalarından yararlanan müşteriler; uygulamalardan son derece memnun kaldılar.

Sevginin Günü 14 Şubat…
Her yıl 14 Şubat, Sevgililer Günü olarak kutlanıyor. Gelenekler, efsaneler ve büyük aşklar yaratmış bugünü. Dünyanın kalbi daha hızlı atar 14 Şubat’ta ve romantizm dorukta yaşanır. Sevginin her türü canlıları rahatlatır, memnun eder ve kalpleri yumuşatarak hoşgörü kapılarını sonuna kadar aralar. Sevdiklerimize, hatta her canlıya sadece 14 şubatta değil yaşamımızın her anında duyarlı olup onları sevgimizden, ilgimizden ve hoşgörümüzden yoksun bırakmamalıyız.
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun