TÜM HABERLER
Tüketici Zirvesi kapsamında Tüketici 2007 Kalite Ödülü alan Makromarket ayrıca Private Label Ödülleri kapsamında da bir ödül aldı

Yılın tüketici ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 20’ncisi düzenlenen Uluslararası Tüketici Zirvesi, 15 Mart Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda, tüketiciye ürün ve hizmet sunan ulusal ve uluslararası markaların yöneticileri ile birlikte sanat, siyaset ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.
Zirve sonunda, Tüketici Dergisi tarafından gerçekleştirilen “Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri” konulu araştırma sonuçlarına göre, Makromarket “Tüketici 2007 Kalite Ödülü”ne layık görüldü. Ödülü, Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör aldı.

Private Label oscarları verildi

Özel markalı ürünlerin üreticilerini ve marka sahiplerini bir araya getiren ve 15-17 Mart tarihleri arasında CNR Expo Center’da gerçekleşen 6. Private Label Fuarı kapsamında verilen Private Label Ödülleri’nden birinin sahibi Makromarket oldu. Ödül, Mustafa Songör’e takdim edildi. Ayrıca Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Şeref Songör ve İstanbul PERDER Başkanı Erdal Tüfekçi de vermiş oldukları desteklerden dolayı ödüle layık görüldü.