TÜM HABERLER
Makromarket, müşterilerine sunduğu sürpriz etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. 12 Mayıs günü Abidinpaşa Lale Restoran’da Makromarket müşterileri Derya Baykal’la buluştu. Scotch Brite ve Makromarket sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Makromarket’ten yaptıkları alışveriş sonrasında davetiye almaya hak kazanan müşteriler, etkinliğin başlamasından önce salonu doldurdu. Çoğunluğunu bayanların oluşturduğu davetliler arasında Derya Baykal hayranları da yerlerini aldı. Baykal’ın Scotch Brite ürünlerini tanıtarak başladığı sunumu, davetlilere mutfak ve temizlik konulu püf noktaları anlatmasıyla devam etti. Baykal’ın sunumu, davetlilerin de birebir eşlik ettiği, interaktif bir gösteriye dönüştü.
Davetlilere çay ve kanepe ikramı yapılan etkinlik, yaratıcılık çalışmalarla devam etti. Davetliler, masalarını süsleyen bezler, yün ipler ve tığlarla Derya Baykal önderliğinde yeteneklerini sergilediler. Derya Baykal ve Baykal’ın kitaplarının koordinatörlüğünü de üstlenen Sibel Yerlikaya, tığ çalışmasına katılan davetlilerle birebir ilgilenerek işlerine yardımcı oldular.
Davetlilere Scotch Brite ürünlerinden oluşan hediye paketlerinin sunulmasıyla son bulan etkinlik, kadın emeğine saygı çerçevesinde büyük bir paylaşım teşkil etmesiyle hafızalara kazındı.