TÜM HABERLER
İç Anadolu bölgesinin en büyük mağaza zinciri Makromarket; 18 Mayıs Cuma Günü Keçirören Mecidiye mağazasını saat:18.00’de 19 mayıs cumartesi saat:12.00’de Çankaya mağazasını Başkentlilerin hizmetine açtı.

MAKROMARKET MECİDİYEDE
Makromarket Mecidiye mağazası 660 m2 müşteri hizmet alanında A dan Z ye binlerce makro kalite ürünü mikro fiyatlarla müşterisine sundu. Mecidiye Makromarket 30 nitelikli çalışanı ve 5 kasası ile Başkentlilerin Makromarket mağazalarında alışık oldukları çizgi ötesi hizmet farklılığını sunuyor.

MAKROMARKET ÇANKAYADA
Makromarket Çankaya Mağazası; 1630m2 müşteri hizmet alanında beyaz eşyadan giyime, ev tekstil ürünlerinden iç giyime, tüm temel gıda ve ihtiyaç ürünlerinden geniş otopark imkanına kadar modern ve ferah bir alışveriş mekanı. Çankaya Makromarket; işinin uzmanı 45 personeli ve 9 kasası ile bölge halkının arzu ettiği makro kalite hizmeti sunmaktadır.

Makromarket, Nazar Marketler grubundan satın aldığı mağazaların her birine müşterisinin alışık olduğu mimari özellikleri ve dekorasyonu kazandırarak hizmete açmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda Makromarket müşterileri modern ve ferah mağazalara kavuşuyorlar.


Nazar Marketlerinin Makromarket konseptine adapte edilmesi ciddi ve yoğun bir çalışma döneminin sonucunda gerçekleşmektedir. Makromarket bu yoğun çalışma temposu içinde de istikrarlı büyüme sürecini devam ettiriyor.