TÜM HABERLER
41. MAKROMARKET SOKULLUDA ve 42. MAKROMARKET ÖVEÇLERDE AÇILDI.

Makromarket perakende sektöründe hizmet ağını genişletmeye ve başkentte her müşterinin “Çizgi Ötesi Hizmet” kalitesi ile buluşması adına mağaza açmaya devam ediyor.

MAKROMARKET SOKULLU 2
Makromarket Sokulu 2 Mağazası 300 m2 müşteri hizmet alanında binlerce makro kalite ürünü mikro fiyatlarla müşterisine sunuyor. Sokulu 2 Makromarket mağazası; 21 kalifiye personeli ve 3 kasası ile Başkentlilerin Makromarket mağazalarında alışık oldukları çizgi ötesi hizmet farklılığını sunuyor.

MAKROMARKET ÖVEÇLER 1
Makromarket Öveçler 1 Mağazası; 570m2 modern ve ferah alışveriş alanında tüm temel gıda ve ihtiyaç ürünlerini müşterisinin tercihine sunuyor. Öveçler 1 Makromarket; işinin uzmanı 25 personeli ve 5 kasası ile bölge halkının arzu ettiği makro kalite hizmeti sunuyor.

Makromarket, Nazar Marketler grubundan satın aldığı mağazaların her birine müşterisinin alışık olduğu mimari özellikleri ve dekorasyonu kazandırarak yeniden sektöre verimli ve istikrarlı bir yapı çerçevesinde sektöre kazandırıyor. Bu düzenleme çalışmaları sonucunda Makromarket müşterileri modern ve ferah mağazalara kavuşuyorlar.

Makromarket; 20 Haziran Çarşamba Günü Eryaman 2, 21 Haziran Perşembe günü Polatlı, 22 Haziran Cuma günü Öveçler 2, 23 Haziran Cumartesi Günü Basınevleri mağazalarının açılması ile mağaza sayısını 46 adete çıkartacak.