TÜM HABERLER
KIRIKKALE MAKRO AVM İLE ARTIK KENDİNE YETECEK

MAKRO ALIŞVERİŞ MERKEZİ TÜM GÖRKEMİYLE HİZMETE AÇILDI.

Kırıkkalenin sosyal, kültürel ve ticari gelişmesine büyük katkı sağlayacak; aynı zamanda süper marka ve hizmetlerin buluştuğu Makro Alışveriş Merkezi 10 Haziran Pazar günü saat:19:00’da açıldı.

18.000m2 üzerine kurulan Makro Alışveriş Merkezi 40 mağaza ve 300 çalışanı ile Kırıkkale için hem cazip bir istihdam alanı hem de vazgeçilmez bir yaşam merkezi özelliği taşıyor. Süper markaların bir araya getirildiği Makro AVM içerisinde aynı zamanda Makromarket Mağazalar Zincirinin hem ulusal anlamda ilk adımı atmalarını sağlayan il zinciri hem de en büyük mağazalarından biri yer almaktadır. Makro Alışveriş Merkezi Kapsamında Perakende sektöründe hizmet ve ürün kalitesi ile kendini kanıtlamış Makromarket Mağazasının yanı sıra Kırıkkale’de büyük eksikliği hissedilen Tüze Sinemaları bulunmaktadır. Tüze sinemaları 450, 168,150,116 kişi kapasiteli 4 salonu ile vizyondaki yerli- yabancı tüm filmleri bölge halkına ulaştırmaktadır.

Kırıkkale halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışın programında yer alan Funda Arar ve Gece Yolcuları Konseri son gün alınan üzücü bir haber sonucu iptal edildi. Kırıkkale; 9 Haziran Cumartesi Günü Teröristlerle girdiği bir çatışma sonucu şehit edilen Uzman Çavuş Serbülent Yalçın için gözyaşı döktü. Açılış Programı kapsamında Makro Alışveriş Merkezinin açılışı için ve Şehit Serbülent Yalçın anısına birer kurban kesildi. Kırıkkale halkı Makromarketin ortaya koyduğu bu duyarlı davranışından dolayı Makromarket ailesine coşkulu alkışlarıyla teşekkürlerini sundular.

Makro Alışveriş Merkezinin Açılış Programı Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı Şeref SONGÖR’ün Kırıkkale Valisi Mustafa Bahrettin Demirer ve Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz’a Makro Alışveriş Merkezinin hizmete girmesinde sağladıkları özveri desteklerinden ve katkılarından dolayı bir plaket takdim etmesi ile sona erdi.

Kırıkkalemizin sosyal, kültürel ve ticari gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan Makro Alışveriş Merkezimizin; hizmete girmesinde sağladığınız özverili desteklerinizden ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.