TÜM HABERLER
21. YÜZYILIN BÜYÜK YAZ KAMPANYASI MAKROMARKET’TEN …

Makromarket 4 Temmuz- 2 Eylül tarihleri arasında Mağazalarından tek seferde 50 YTL ve katları alışveriş yapan müşterilerine 21. Yüzyılın Büyük Yaz Kampanyasını sunuyor. Kampanya kapsamında;

21 Fiat Albea

121 HP Dizüstü Bilgisayar

221 Vestel 70 Ekran Televizyon olmak üzere 363 Adet muhteşem hediye müşterilerine kazandırıyor.

Makromarket sıcak yaz günleriyle birlikte kıyı şehirlere akan Başkentliler içinde, kentte kalan müşterileri tek bir alışveriş markası altında birleştirmek adına 21. Yüzyılın Büyük Yaz kampanyasını hazırladı. Müşterilerine bir çok kazanç fırsatı sunan Makromarket; yüzbinlerce YTL bütçeyi müşterisine harcadı. Başkentte, Kırıkkale’de ve Polatlıda 48 mağazası ile hizmet veren kurum; kısa vadede müşteri kazanmak yerine uzun vadede mevcut müşterisini elde tutmaya yönelik ilişkisel pazarlama stratejileri kullanmaktadır.

Bununla beraber satış ve pazarlama stratejilerinde yine pazarlamanın 4 değişkeni dediğimiz ürün, fiyat, dağıtım ve tutundurma çalışmalarında; standardın dışına çıkarak daha esnek ve müşteri isteklerine duyarlı hareket etmektedir. Bu bağlamda Müşterilerine kazançlı alışveriş seçeneği ile birlikte 363 adet Muhteşem hediye kazanma şansı sunmaktadır.

Hedef kitlesine; modern alışveriş mekanlarında Makro Kalite ürün ve hizmet alternatiflerini sunan Makromarket; daima müşterisinin yaptığı alışverişten keyif almasını ve mağazadan mutlu ayrılmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Bu hedef uğruna her güne bir kazanım sığdıran Makromarket; müşterisinden aldığı güç ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.