TÜM HABERLER
“ Ramazan ayı, insanlara yol gösterici, doğrunun ve doğruyu eğriden ayırmanın açık delilleri olarak kendisinde Kur’an’ın indirildiği aydır. Sizden her kim bu ayda bulunursa oruç tutsun" Bakara, 2/185.

MAKROMARKET’TE RAMAZAN BEREKETİ BİR BAŞKA YAŞANIYOR…

11 Ayın Sultanı Ramazan geldi, hoş geldi; yüreklerimize, keselerimize, hanelerimize ve sofralarımıza bereket geldi.

Mağazalarında makro kalite binlerce ürün çeşidini mikro fiyatlarla sunan Makromarket; Ramazanda da modern ve ferah alışveriş mekanlarında binlerce ürün çeşidini hesaplı fiyatlarla sunuyor. Hitap ettiği müşterilerinin mağazalarında yaptıkları alışverişten keyif almaları adına gerekli tüm şartları sağlayan Makromarket, Başkentte, Polatlı’da ve Kırıkkale’de müşterisinin tercih noktası olmaya devam ediyor.


MÜŞTERİLERİMİZİN VAZGEÇİLMEZİ RAMAZAN SOKAKLARIMIZ…
Makromarket her ramazan ayında yaptığı gibi yine Müşterisine en hizmeti sunmak adına mağazalarında; ramazan sofralarında olması gereken tüm ürün çeşitlerini ramazan sokaklarına topladı. Müşterilerimiz zeytinden turşuya, hurmadan yufkaya, pastırmadan güllaca kadar yüzlerce ürünü hazırladığı ramazan sokaklarında bulabiliyorlar. Ramazan sokaklarında Makromarket çalışanları; Özel Yöresel kıyafetleri ile hizmet veriyorlar. Ramazan Sokakları hem geçmişten günümüze kadar gelen geleneklerimizi yaşatmamızı; hem de Makromarket müşterilerinin daha rahat alışveriş yapmalarını sağlıyor.

YARDIMLARINIZLA RAMAZAN BEREKETİNİ PAYLAŞIN…..
Ramazanın eşşiz bolluk ve bereketini mağazalarına taşıyan Makromarket; müşterisinin tercihine sunduğu büyük ve küçük; 2 farklı fiyat yapısı ile Ramazan yardım paketleri ve Alışveriş Çek alternatifleriyle tüketicilerinin zekatlarını yönlendiriyor. Özel ve kullanımı kolay ramazan yardım paketleri Müşterilerimizin arzu ettikleri adreslere teslim edilmektedir. Aynı şekilde alışveriş çeklerinde de müşterilere özel fiyat avantajları sunularak hem genel uygulamalardan hem de kendilerine özel yapılan indirimlerden faydalanmaları sağlanıyor.


MAKROMARKET’TE RAMAZAN EĞLENCELERİ ÇOK KEYİFLİ…
Her ramazanda hepimizin vazgeçilmez Hacivat ve Karagöz, Orta Oyun, Meddah, ve Gölge Oyunu gibi görsel şovları Makromarket’in minik müşterilerini mest ediyor. Hokkabazlar Adlı bir tiyatro grubu tarafından yapılan Ramazan Eğlenceleri zengin içeriği ve özel kostümleri ile izleyenleri coşturuyor.