TÜM HABERLER
Konya’da yatırım ve hizmetlerine istikrarlı ve emin adımlarla devam eden Makromarket; Karkent, Meram Kültür ve Mevlana mağazalarının ardından dördüncü açılışını Uluırmak mağazasıyla yaptı.

Çizgi ötesi hizmet kalitesini mikro fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunan Makromarket Uluırmak Mağazası, 350 m2 net satış alanında A’dan Z’ye tüm Temel Gıda ve ihtiyaç ürünleri, 15 nitelikli personeli ve 2 kasası ile sıcak ve samimi bir hava içinde keyifli bir alışveriş imkânı sunuyor.

Müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Makromarket; Konya’daki mevcut mağazalarının Makromarket konseptine dönüşüm çalışmalarını sürdürürken; hizmet ağını günden güne farklı bölgelerde yaymaya devam edecek.

"Hizmet Tüm Türkiye'ye" sloganıyla alışveriş keyfini tüm Türkiye'ye ulaştırmayı amaçlayan Anadolu'nun yerli markası Makromarket; perakende sektöründe iddialı olduğu makro kaliteli hizmet farkını mikro fiyat stratejisi ile yaygınlaştırarak uluslararası bir marka olmayı ve bu markayı Türkiye’ye ,Türk insanına kazandırmayı hedefliyor.