TÜM HABERLER
Makromarket, 11 Mayıs Anneler Günü nedeniyle düzenlediği yemekte 600 anneyi bir araya getirdi. Makromarket’in bir öğle yemeğinde ağırladığı müşterileri, gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında çeşitli armağanlar ve hediye sepetleri kazandılar.

Makromarket, bu yıl 11 Mayıs’a tarihlenen Anneler Günü için, Lale Restaurant’ın Abidinpaşa’daki ihtişamlı Orkide Düğün salonunda Makromarket müşterilerini bir araya getirdi. Hafif müzikle öğle saatlerinde başlayan yemek, Unilever Hediye Sepeti çekilişiyle devam etti. 50 kişinin hediye sepeti kazandığı çekilişin ardından görkemli ve annelere özel olarak hazırlanmış olan Anneler Günü Pastası kesildi. Anneler Günü’nün anlam ve öneminin anlatıldığı konuşmaların yapıldığı ve şiirlerin okunduğu etkinlik Lale Restaurant Müzik Ekibi’nin müzikleriyle devam etti. Makromarket Tiyatro Ekibi’nin de gösteri ve şovlarıyla renk kattığı Anneler Günü Yemeği, davetli konukların danslarıyla son buldu.
Organizasyonun sonunda, yemeğe katılan tüm konuklara Makromarket tarafından hediye sepetleri dağıtıldı.

Bu güzel ve anlamlı etkinlik için Makromarket’e teşekkürlerini sunan anneler, eğlenceli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. Mağazalarında makro kaliteli hizmeti mikro fiyatlarla sunan Makromarket, müşterilerinin özel günlerini de unutmuyor ve her özel gün için kampanyalar ve etkinlikler düzenliyor. Bu Anneler Günü’nde de en değerli varlıklarımız olan annelerimize mağazalarında %30 varan özel indirimler uygulayan Makromarket, yemek organizasyonuyla da onların bu anlamlı gününü daha anlamlı kıldı.