TÜM HABERLER
Kusursuzluk anlayışı ile işine özen gösteren, yaptığı tüm çalışma ve yatırımlarında müşterisine odaklanan, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap veren, geleneklerini geleceğe taşıyan, Ankara’dan yeşeren kökleriyle tüm Türkiye’yi saran kaliteli hizmet anlayışını Türkiye’nin her yerinde müşterileriyle buluşturmaya devam eden Makromarket; Ankara ve Mersin ‘de birer mağaza açtı..

Mersin’de Silifke 600 m2 satış alanı 3 kasası ve 18 nitelikli personeli 21 Haziran Cumartesi bölge halkının yoğun katılımı ile açıldı. Ankara Gölbaşı mağazası 250 m2 satış alanı 2 kasası ve 12 personeli aynı gün hizmete açıldı. Mersin Silifke ve Ankara Gölbaşı halkı yoğun ilgi ile karşıladığı açılışlar çok keyifli geçti. Makromarket her iki noktada müşterilerine sunduğu özel ikramlar, şok indirimler, sürpriz promosyonların yanırsa profosyonel tiyatro gösteri ekibinin özel gösterisi ile müşterilerini hem sevindirdi hem de güldürdü.

2008 yılında hizmet ağına yeni illerde yeni mağazalara ilave etmek için istikrarlı çalışmalarını; hız kesmeden sürdüren, müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Makromarket Ülkemizin her köşesine ulaşmayı hedefliyor.