TÜM HABERLER
Karaman Uyum Alışveriş Merkezinde Nazar Mağazası Açıldı…
Öz sermayesi ile yatırımlarına devam eden Şeref Makromarket A.Ş.; şıklık, zerafet ve güzellikte kalite üstü ürün portföyünü bir arada bulunduran NAZAR mağazaları ile perakende sektöründe yeni açılımlarda bulunuyor. Bu çerçevede Karaman Uyum Alışveriş Merkezi içinde 26500 m2 net satış alanında Nazar Mağazasını faaliyete açtı.
NAZAR Mağazası açılışını Karaman’da ünlü mankenlerin katıldığı defile ile yaptı. Manken Ece Gürsel, Danimarka Büyükelçisinin kızı Eliza Hoppe, Golina Fateeva, Alena, Simge Besler, Olga Bülbül ve Kaan Aypulat Nazar Mağaza Yaz Koleksiyonunu tanıttı. 2008 yaz kreasyonundan oluşan kıyafetleri tanıtan mankenler, defilenin sonuna kadar vatandaşlardan tarafından ilgiyle izlendi.
Defilenin sonunda mankenler gösterdikleri performansları sonucunda müşteriler tarafından uzun uzun alkışlandı. Ünlü mankenler, açılışın sonunda davetlilere bol bol Nazar marka tişörtü dağıttı.
Nazar Mağazaları Türkiye Genelinde yaygınlaşmaya devam edecek. İkinci Mağazasını Konya’ya açmayı planlayan Nazar Mağazaları Moda, Güzellik, Keyif ve
Eğlenceyi modern mekanlarında bir araya getiriyor.