TÜM HABERLER
Makromarket bu yaz da muhteşem bir kampanyaya imza atıyor. Arabadan plazma televizyona, dizüstü bilgisayardan dijital fotoğraf makinesine kadar 365 Altın Hediye; Makromarket’in bol hediyeli kampanyası sayesinde Makromarket müşterileriyle buluşacak.

Hediye almak her insanı mutlu eder. Bu düşünceyle hareket eden Makromarket, artık Makrokart Gold sayesinde müşterilerine her an hediyeler veriyor. Makro Kart Gold aracılığıyla müşterilerinin alışveriş alışkanlıklarını ve tercihlerini tespit edip, onlara daha sağlıklı, daha kaliteli, daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlayan Makromarket, büyük bir kampanyaya imza atıyor. “Makrokart Gold’dan Altın Hediyeler” adıyla sunduğu kampanyada 365 Altın hediye dağıtacak. Makrokart Gold ile zaten sürekli kazançlı çıkan Makromarket müşterileri, bir de bu hediyelerle yazın keyfini yaşayacak.

Makromarket’ten Makrokart Gold ile 12 Temmuz-2 Ekim tarihleri arasında 50 YTL ve üzerinde alışveriş yapan Makromarket müşterileri çekilişe katılma hakkı elde edecekler. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılan çekiliş sonucunda 365 talihli Makrokart Gold kullanıcısı, 365 muhteşem hediyeye sahip olacak.

Çekiliş sonucunda, 25 Renault Symbol, 100 Datron 106 ekran Plazma TV, 115 Datron Notebook ve 125 Samsung Dijital Fotoğraf Makinesi Makromarket müşterilerine armağan edilecek. Makromarket müşterileri, her zaman olduğu gibi bu kampanyayla da hediye almanın mutluluğunu ve heyecanını yaşayacaklar.

2007 yılının yaz aylarında düzenlediği “21.Yüzyılın Büyük Yaz Kampanyası”yla müşterilerine yine arabadan dizüstü bilgisayara yüzlerce hediye veren Makromarket, bu yıl da müşterilerini unutmadı ve altın hediyelerini tek tek sıraladı.