TÜM HABERLER
Keyifli bir Ramazan yolculuğunun sonuna gelmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Nice unutulmaya yüz tutan yüce duygularımızın tekrar hatırlandığı ve yaşandığı o güzel bayram günlerine kavuşmanın heyecanındayız.

Bayram, müminler arasında sevgi, saygı, yardımlaşma ve kaynaşma duygularını yoğun olarak yaşandığı özel günlerdir. Ramazan bayramı, bir ay boyunca oruç tutan ve ibadet görevlerini yerine getiren her müminin sevinç günü ve ödülüdür.

Makromarket de Ramazan ayı boyunca müşterilerine sunduğu hizmet ve indirimlerle, eğlenceli ve keyifli ramazan geceleriyle Ramazan ayının bereketini, huzurunu ve coşkusunu müşterilerine yaşatmaya çalıştı. Bu mübarek ayın verdiği heyecanla da Makromarket, sevinç ve ödül günleri olan Ramazan Bayramı’nda da sunduğu hizmet, indirim ve kampanyalarla da müşterisinin yanında olmaya devam etmektedir.

En Hesaplı Bayram İkramları Makromarket’te Bayram misafirlerine ikram edilebilecek en kaliteli çikolata, lokum, draje ve diğer şekerleme çeşitleri en mikro fiyatlarla Makromarket şeker satış standı raflarında yer almaktadır. Ulusal ve yerel markaların bir arada sunulduğu şeker satış stantlarında Makromarket müşterilerine hem çeşitlilik hem de fiyat noktasında alternatifler sunulmaktadır. Bayram geleneğimizin vazgeçilmez alışkanlıklarından kolonya da farklı markalar altında limon, tütün, sprey ve parfüm gibi çeşitlerle en hesaplı fiyatlarla Makromarket mağazalarında yer almaktadır.

Makromarket, özellikle Ramazan ayı ve bayramının vazgeçilmez lezzeti olan tatlı grubunda da zengin ürün çeşidi ile bayramı karşılamaktadır. Baklava, kıvrım, sarma, şöbiyet, kadayıf, bülbülyuvası, dilberdudağı, şekerpare gibi Türk ve bayram geleneğine uygun tatlı çeşitleriyle bayrama hazır olan Makromarket, hesaplı fiyatlarının yanı sıra müşterilerinin tatlı siparişlerini de alarak bayrama özel hizmet vermektedir.

Bayram Kontörleri Makromarket’ten

Omomatik 9 Kg çeşitleri ve Omomatik 7 Kg Domestos Etkili ürün gruplarından satın alan tüm Makromarket müşterilerine Turkcell 50 kontör hediye…

15 Eylül’de başlayan kampanya kapsamında Omomatik 9 Kg çeşitleri ve Omomatik 7 Kg Domestos Etkili ürün gruplarından Makro Kart Gold ile 1 Adet alışveriş yapan müşterilerimiz anında 1 adet Türkcell 50 kontör kazanarak Ramazan Bayramı’nda bol bol mesajlaşma fırsatını yakalayacaklardır. Kampanya 31 Ekim 2008’de sona erecektir.

Sağlıklı Ramazan Fırsatları Makromarket’ten

Danone ürünlerinden en çok alışveriş yapan 50 Makromarket müşterisine 100 ytl Makro para hediye.

1 Eylül’de başlayan kampanya içeriğinde,Makro Kart Gold ile Danone ürünlerinden en çok alışveriş yapan 50 makromarket müşterisi 100 ytl Makro Para Kart kazanıyor .Bu kampanya 30 Eylül tarihinde sona erecektir.

Makromarket’te Huggıes Kazandırıyor

15 Eylül tarihinde başlayan kampanya kapsamında Makromarket’lerden Makro Kart Gold ile en çok Huggıes alan ilk 15 kişiye 1 yıllık Huggıes bebek bezi, sonraki 75 kişiye ise kaşmir halı Makromarket’ten hediye . Kampanya 15 Ekim tarihine kadar devam edecektir.